خیلی زود عصبانی میشم. چی کار کنم؟

سلام. خسته نباشید. پسر من ۲۱ ماهشه. خیلی شیطونه. اصلا به حرف گوش نمیده. کلا من خیلی آدم آرومی بودم. ولی جدیدا احساس میکنم خیلی عصبی شدم. بعضی وقتا که خیلی لج میکنه خیلی عصبی میشم دعواش میکنم. بعضی وقتا دیوونم میکنه میزنمش. خودم خیلی زود پشیمون میشم. میدونم کار درستی انجام نمیدم. ولی دست خودم نیست. چی کار کنم ؟ اصلا شرایط خودم و دوست ندارم

1 Likes

بچس دیگه باید شیطونی کنه طبیعیه باید سعی کنی مسلط شی رو خودت .تازه ازین به بعد لج بازی هاش شروع میشه دخترمن13ماهشه امروزخیلی خیلی بی نهایت اذیتم کرد اماخب حق دارن بچن البته تاحدی باید خوب وبد تشخیص بدن تاحدی اماخیلی ازحرفای مارو متوجه نمیشن…این اواخرقرص یاامپول پیشگیری استفاده نکردی چون رو هورمونات تاثیر میذاره وبه طبع خلق وخوی هم تغییر میده

سلام. نه اصلا. ولی خیلی عصبی میشم. دیگه هیچی دست خودم نیست واسه چند ثانیه.

1 Likes

دوست قشنگم…شیطونی کوچولوی شما تازه اولشه و هی بیشتر میشه…اینکه میگید زود از کوره درمیرید جدیدا یکم بررسی کنید شاید کمبود ویتامین یا چیزی دارین…اگر مشکلی نبود فقط باید خودتون روی خودتون کار کنید .صبرتون رو بالا ببرین…همه کارها و شیطنت های فرزند تون رو نباید ببینید و به نخ بکشید…

قرصی نیست که بتونم بخورم تا عصبی نشم؟

سلام عزیزم
ممنونم سلامت باشید
از این که می دونید کار اشتباهی می کنید خوشحالم چون باعث شده براش دنبال راه حل بگردید
کودک دلبند شما کاملا طبیعیه و داره درست عمل میکنه چون بچه ها در این سنین لجبازی می کنن و اصلا نمی خوان حرص مامانشونو دربیارن این یک مرحله از رشدشونه و باید طی بشه. اگر با کتک خوردن مواجه بشن در سنین بالاتر به مشکل بر می خورن. پس به اعصاب خودتون مسلط باشید نذارید کنترل شما به دست بچه باشه و با لجبازی شمارو عصبی کنه. طبق گفته دوست خوبمون فاطمه جان خوردن ویتامین و … می تونه به شما کمک کنه. ورزش یوگا هم همین طور. درسته سخته اما شما به عنوان مادر باید این سختی هارو به جون بخرید و مراقب خودتون و فرشته کوچولوتون باشید

می تونید از یه مشاور کمک بگیرید اگر لازم بدونن به شما قرص هم میدن

عزیزم شما یه سر برو خانه بهداشت کمکتون میکنن
من رفته بودم خانه بهداشت گفتن هر وقت به این مرحله رسیدی بیا اینجا.
من باردارم :grin:

مرسی از راهنماییت عزیزم. حتما این کار و میکنم .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.