خیلی دلم گرفته کلی گریه کردم

سلام دوستان … خیلی دلم گرفته .امروز کلی گریه کردم .من کیست آندومتریو دارم .امروز تو اینترنت خوندم باعث نازایی میشه .خیلی ناراحتم .اخه چرا باید کیست بگیرم اونم ازاین نوع .من تواین شهر غریبم به غیر خودم وشوهرم کسی رو ندارم .خیلی سخته هی دکتر رفتن .فردا باید پریود بشم دلم میخاد نشم و حامله باشم .اما بعید میدونم .اعصابم خیلی خورده .شوهرمم فقط به روش طبیعی بچه میخاد .آی وی اف و … اصلا قبول نمیکنه .میگه اگه خدا بخاد میده .خیلی افسرده شدم

2 Likes

ناراحت نباش گلم چیزی نیست که حل نشه با دارو و درمان کیستت برطرف میشه انشالله باردار هم میشی توکلت به خدا باشه

1 Likes

اگه خدا بخواد ب این حرفا نیست
خیلیا قطع امید بودن اما در کمال ناباوری باردار شدن
توکل بخدا کن

عزیزم افسردگی نداره من هم دارم این نوع کیست رو خود دکتر تشخیص میده یا با دارو یا جراحی درمان میشه

گلم ناراحت نباش دوست منم با تمین کیست الان حاملست
خدابزرگه نگران نباش

خدا اگه بخاه غیرممکن ممکن میشود…توکل کن بخدا

ی خانمی گفت عسل و سیاه دانه گرفتم برا کیسش خوردوخوب شد منم کیست دارم میخام بگیرمو بخورم

ان شاالله .برام دعاکن که حداقل بزرگ تر نشه

باشه عزیزم .توکل بخدا میکنم

1 Likes

منم چند روزه دارم میخورم

خیلی باخداحرف زدم خییییلی

واقعا؟

1 Likes

ی خانمی میگفت شوید و بابونه دم کنید بخورید و تفالش بریزین تولگن بشینین توش گفت کیست خودم خواهرم اینجوری اب شد

اهان .چ خوب

شماچیکار کردید براش

آره بخدا
خودش بهم گفت کیست اندومتریوز داشتم و الان چندهفتست باردارم
بعد ۴ماه اقدام

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.