خیلی دلم گرفته +اهنگ

میدونم خیلی سخته

1 Likes

گریه م گرفت…ازبس دلم لبریزه سریع اشکم در میاد

2 Likes

هوم منم :sob:

فکر کنم این خصلت پاییزه که آدم همش دلگیره
دیشب پسر پادگان بود سر سفره شام دیدم موهای همسرم چقدر سفید شده زدم زیر گریه بوسش کردم گفتم رضا چقدر زود پیر شدیم:pensive:گفت همینه دیگه…
هیچی هم از زندگی نفهمیدیم:pensive:

2 Likes

خواننده مورد علاقم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:صداش آرامش میده عجیب:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

عزیزم این حس وحالت بخاطر هورمونهاته
اماخودتم باید به خودت کمک کنی اهنگ غمگین گوش نکن چیزهایی که حالتو خوب میکنه انجام بده .حتی ازادمهای انرژی منفی هم دوری کن. به چیزهای خوب واینده خوب برای بچه ات فکر کن .توالان باید دنبال سیسمونی و دکور اتاق خواب نی نیت باشی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
کتابهای خوب تربیت فرزند بخون الان که بیکاری بعد انشاالله نی نیت بیاد وقت سرخاروندن هم پیدا نمیکنی

1 Likes

عزیزززممممم:pleading_face::pleading_face:عشقتون پایدار باشه:sparkling_heart:

2 Likes

مرسی عزیزم:heart:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.