خیلی جالبه این سوال

ممنون :rose:

1 Likes

شک نکن گزینه دو والا عشق کیلو چنده :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::joy:

من اگ ب عقب برگردم حتی پولی هم نباشه …اصلا ازدواج نمیکنم و ب درسم ادامه میدم و کنار مادر عزیزتر از جانم میمونم و نوکری شو میکنم :two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart:

1 Likes

صدرصد دومی شوهر ب چ دردی میخوره

1 Likes

من بدون عشق زندگیم یکنواخت و کسل کننده بود. پول که داشتم، خونه بابام بهترین جا بود برام، شغلم داشتم فقط عشق کم داشتم که الان با هیچی عوضش نمی کنم
ازدواجم بهترین اتفاق زندگیم بود، الانم که پسرم داره اضافه میشه، دیگه چی از این بهتر؟

6 Likes

با اینکه شوهرم دوست دارم و شوهر بینظیریه.
ولی اگر برگردم به چندین سال پیش هیچوقت نه عاشق میشدم ن ازدواج چون دلم میشکنه داستان زندگیم خیلیاتون میدونین
من پول و رفاه رو انتخاب میکنم چون بالاتر از آرامش خودم چیزی نیست
من عاشق خودمم همین برام کافیه
اونقدری که ما خودمون وابسته جنس مخالف میکنیم اونا نمیکنن
من وابسته به هیچ آدمی تو زندگیم نیستم:muscle::muscle:

1 Likes

صددرصد شوهرم انتخاب میکردم…چون اون بهم یاد داد چه جوری عاشق باشمِ.چه جوری درس زندگی کنم…چه جوری ببخشم و فراموش کنم…از زندگی لذت بردن بهم یاد داد حتی بدون پول و امکانات انچنانی…وقتی دنیا پول باشه ولی اونی که میخوای نباشه چه فایده…

2 Likes

کاشکی‌ همه‌ زن‌ ها یا شعل‌ داشتن‌ یا مثلا حقوق‌ خانه‌ داری داشتن‌ …که‌ نخان‌ تحمل‌ کنن‌

1 Likes

شوهرم.مگ وقتی انتخابش کردم خونه وماشین و …داشت که انتخاب شد بین اون همه خاستگار

1 Likes

میرم سمت همسرم

شوهر

قطعا شوهرمو عشق زندگیمو انتخاب میکنم:heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.