خیلیا میگن خودتو میگیری

وای منم خیلی بدم میاد از اسنکه اطرافسانم موضع منو خراب کنن ،منم ترجیح میدم از بعضیا دوری کنم

2 Likes

همچنان مامانم میگه کار خوبی میکنی از جاریت دوری میکنی ولی وقتی میگم تو چرا باهاش صمیمی رفتار میکنی؟میگه جلو مردم زشته
من میدونم ک جاری میخواد با این کار خودشو جلو مادرشوهرم خوب جلوه بده و مامانم با رفتارشان بهش کمک میکنه

2 Likes

همون کاری رو بکن ک راحتی،مردم همیشه در مورد همه چیز نظر میدن

1 Likes

من مامانم خداروشکر گرم نمیگیره ولی خیلی سخته ،کلافه کنندس

2 Likes

آره،اوایل شوهرم همش میگفت با بقیه بجوش مث فلانی باش،الان دیگه کاری باهام نداره چون روم شناخت پیدا کرده

2 Likes

بی خیال میگم متوجهتون نشدم
بزار هرکی هرچی میخاد بگه والا من دیگه هیچ برام اهمیت نداره

2 Likes

فامیل شوهرمم ب مادر شوهرم گفتن عروست خودشو میگیره چرا اصلا با ما قاطی نمیشه آخه من نهایت اونا رو سالی دو س بار ببینم در حدوسلام احوال پرسی برخورد میکنم و حرف دیکه ای واقعا نمیتونم بزنم مگر سوالی کنن جواب بدم در غیر این صورت سکوت میکنم

3 Likes

من قبل ازدواج اینجوری بودم بعدش عوض شدم

2 Likes

من اینجور وقت ها اهمیت نمیدم کلا:blush:

3 Likes

منم شوهرم شناختتم

1 Likes

منم همین تصمیمو گرفتم

1 Likes

منم اصلا حرفم نمیاد:rofl:

1 Likes

کار خوبی میکنی

اخه همه که نباید اجتماعی باشن

1 Likes

منم مثل توام همیشه ساکتم توجمع برای مثال مثلا میرفتیم یه اتوبوس فامیل یه جایی همه دست رقص خوشحال ولی من کنارپنجره خیره به بیرون پیش خودم میگفتم خجالتشون نمیگیره اینجورین همیشه سنگین بودم الانم همینجوریم فامیلای شوهرم دوستای شوهرم میگن من خودمومیگیرم ولی بین خواهرام اینجوری نیستم میگم‌میخندم شوخی میکنم تازه فک میکنن من موزیم:joy:

1 Likes

منم کلا از بچگی ساکت بودم :joy:

1 Likes

واسه منم دقیقا همین فکرو میکنن هم فامیلای مادریم هم فامیلای شوهرم
ولی چه اهمیتی داره
انقدر فکر کنن تا خسته بشن

2 Likes

درسته:cherry_blossom::joy:

2 Likes

موزی؟ :banana::thinking:

2 Likes

نه موزی موزماراب زیرکا:joy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.