خیانت همسر

سلام. هشت ماهه ازدواج کردم از وقتی ازدواج کردم متوجه شدم شوهرم تو اینستا به هرچی دختر ببینه درخواست دوستی میده. حتی به بار بهش گفتم اول زیر بار نرفت بعد گفت دیگه اینکار و نمیکنم. حالا باز متوجه شدم دوباره همون وضعه. و با دخترای اینستا دوست میشه شماره میده. موقعی که میاد خونه همش تو اینستاست اصلا باند حرف نمیزنه فقط تو اینستا. چیکار کنم؟

1 Likes

سلام عزیزم
برای این موضوع خیلی متاسفم. واقعا ناراحت کنندست :pensive:
شما باید با یک مشاور خوب صحبت کنید و علت رو ریشه یابی کنید.

4 Likes

سلام عزیزم ،
قبل از ازدواج نامزد نبودین اصلا؟
اون موقع چطور بودن؟

:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
وای از دست این مردا
:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

2 Likes

اینستا گرام آقای من به ایمیل من وصله هر پیامی بده یا هر پیامی بهش بدم من تو گوشیم متوجه میشم حتی صفحاتی که تو قسمت جستجو هست من میبینم شکر خدا فعلا دست از پا خطا نکرده ولی خوب چند نفر خانم بودن که خودشون اهل همه کار هستند و درخواست داده بودن :angry::angry::angry: منم به محض مطلع شدم پاک کردم به آقام گفتم قضیه چی بود گفت به خدا روحمم خبر نداره از این قضیه منم دیگه زیاد پا پیچش نشدم

2 Likes

نه ما از قبل اصلا همو نمیشناختیم

روش خوبی گفتی . منم بهتره برم اینستاش حذف کنم و با ایمیل خودم براش بسارم. ولی کسی که اهل این چیزهاست فکر می‌کنی فایده داره؟

نامزد اصلا نبودیم دوماه طول کشید که بعد آشنایی عقد کردیم که اونم ارتباط چندانی باهم نداشتیم رومون نمیشد باهم حرف بزنیم.

عزیز دیگه اونوقت میتونی خودت مدیریتش کنی اگرم شاکی شد بگو حق دارم مراقب زندگیم باشم چون واقعا دنیا و زمانه خراب شده به خدا سایت دیوار که دیگه رو گوشی همه نصب هستش یه قسمت هست درخواست کمک دادن اینا بیش از ۶۰ درصدش پیام بدی خانم هستن که به عنوان درخواست کمک با طرف قرار میزارن و رابطه جنسی برقرار میکنن ویواش یواش از طرف میخوان که عقدش کنه آخه پیش اومده تو خانواده نزدیک که میگم ایستا گرام که دیگه خدا به دادش برسه
عزیز خیلی مراقب زندگیت باش سعی کن بیشتر با همسرت برید پیاده روی باهم توخونه یه سرگرمی برای خودتون درست کنید مثلاً فیلم دیدن بازی کامپیوتر ی که کمتر تو اینستاگرام باشه

حالا فک میکنی بیام اینستاش حذف کنم یواشکی ایمیل خودم بذارم تو اینستاش؟ نمیخوام بفهمه

خیلی زمانه خراب شده زنا از مردان هم بدتر شدن

عزیز به نظرم اول باهاش صحبت کن بگو تو این مدت چه خواسته ای داشتی که واست انجام ندادم که کشیده شدی به اون سمت.
عزیز به نظرم اول منطقی باهاش صحبت کن و بتونی برو اول خودت پیش روانشناس لازم بود همسرت هم ببر چون اگر بخوای یه ضرب این کار کنی شاید دور از جون زندگیت کلا خراب بشه بخوای اینستاگرام با ایمیل خودت وارد کنی

1 Likes

عزیز میتونی با همون نام کاربری که می‌تونه ایمیل باشه یا اسم مستعار یا عدد هرچی که اینستای خودتون باهاش فعال کردین مال همسرتون با همون اسم فعال کنید که عکس پروفایلتون میاره بالا اوکی کنی ولی بعد همسرتون بخواد عکس پروفایل تغییر بده احتمالا متوجه میشه پس سعی کنید شما مشخصات همسرتون تو اینستا خودتون بزنید تا مال شما به مشخصات همسرتون باشه

البته اینو هم بگم بعد شما این کار کردی فعالیتی نمی‌تونید داشته باشید چون واسه همسرتونم میره و متوجه میشه که شما دارید از نام کاربری اوشون استفاده میکنید فقط میتونید مطالبی که می‌نویسه و قسمت جستجو بررسی کنید ببینید چه مطالبی می‌نویسه و چه چیزایی سرچ میکنه

من از روز اول اومدم مال همسرم با نام کاربری خودم زدم چون کلا اینستا نداشت بعد که نصب کرد داد من براش فعال کنم با نام خودم زدم و خودش هم در جریان هست بعضی وقتا تو قسمت جستجو سرو گوشش می جنبه ولی من بهش بعضی وقتا میگم یکی پیام درخواست دوستی داد یا درخواست کمک پیامش واسم اومد دیگه می‌ترسه :smile::smile:

خواهش عزیز منم زیاد نمیرم هراز گاهی یه سر میرم چک میکنم میام ولی خوب مصرف اینترنتش خیلی بالا هست

1 Likes

عزیزم چرا به خودش نمی گین که کارش ناراحتتون می کنه، فکر نمی کنی یواشکی نصب کنی و بفهمه مشکل حادتر میشه ؟؟!؟
خیلی راحت صحبت کنین در مورد مشکلات فکر کنم بهتره ، سوتفاهم هم پیش نمیاد نه برای شما نه همسرتون. حساسیت زیاد نشون ندین که نقطه ضعف بگیره ازتون
اگه جواب نداد شما هم یه بازی نصب کن الکی خودتو مشغول کن اما نه اینستا بعد بزار اونم کنجکاو شه، اونوقت دوباره باهاش صحبت کن. نه لجبازی نه قایم موشک
البته این نظره منه :blush::blush::blush::blush:

1 Likes

منم نظرم اینه که هر دوتا دوستان با همسرشون صحبت کنن چون بخوان یواشکی این کار کنن شرایطشون بدتر میشه حتی میتونن به توافق که رسیدن بعد دوستان پیشنهاد بدن که این برنامه کلا پاک کنن تو گوشیاشون یا اینکه هردو از یه نام کاربری استفاده کنن نه فقط به قصد زیر نظر گرفتن

منم اگر گفتم منو همسرم از یه نام کاربری استفاده میکنیم چون از روز اول به توافق رسیدیم و همسرم مخالفتی نکرد

1 Likes

عزیزم پنهان کاری همیشه بدترین چیزه و باعث سوءتفاهم و شک و بی اعتمادی میشه و جلب اعتماد کار خیلی سختیه. پس بهتره با ایشون صحبت کنید. البته چه چیزهایی بگید و با چه لحنی، خیلی مهمه باید برید پیش مشاور تا بتونید به بهترین شکل ممکن با ایشون ارتباط برقرار کنید. انشالا که به زودی مشکلات تون برطرف بشه. البته شما یه اشتباه بزرگی که کردین این بوده که قبل از ازدواج با ایشون ارتباط زیادی نداشتید و با شناخت کافی ازدواج نکردین. پس الان بهتره از مشاور کمک بگیرید.

گلم به خودش گفتم حتی خیلی آرومو منطقیم باهاش حرف زدم ولی میگه کارای من به تو ربطی نداره کلا شوهر من کار خودشو میکنه به حرفای هیچ کسم گوش نمیده من با همه اخلاقای بدش ساختم ولی اگه بفهمم کو چکترین خیانتی بهم میکنه یک لحظه هم تحملش نمیکنم به خاطر همین میخوام بدونم چی داره که از من قایمش میکنه چون خودش شکو تو دلم انداخته باور کنید حتی بعضی شبا گوشیشو قایم میکنه شما باشین چی فکر میکنید؟من دیگه اصلاواسم مهم نیست سر این موضوع مشکلم حادتر بشه چون اخلاق شوهرم انقدر بده که همین الانم فقط به خاطر یه چیزایی دارم تحملش میکنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.