خیاطی بلد نبودن خیلی بده که بخاطرش همش باید اذیت شم؟

ان شاءالله … .اصلا خودتو دست کم نگیر … بگو من پول میدم درست میکنم با حاضری میگیرم …خودمو اسیر خیاطی نمیکنم ک چشام و کمرم درد بگیره … بگو پول غلام منه نه من غلام پول … هر چی دوس داری انجام بده … دنبال چیزی ک علاقه داری برو

3 Likes

افرین . هر کی تو یه چی باید خوب باشه دیگه … قرار نیست ک همه فن حریف باشیم ک … :sunglasses:

2 Likes

کاش بفهمن:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

مهم خودتی … نظر بقیه رو هم بی خیال عزیزم

2 Likes

جدیدنا خیلی دارم این تفکر رو در خودم پرورش میدم

2 Likes

آره بابا … من ک دیگه نظر بقیه برام مهم نی .بیشتر سعی میکنم نظر بالاتر از خودمو گوش کنم نه پایین تر… ولی در کل هر چی خودم صلاح بدونم … چقدر مگه زنده ایم

2 Likes

آفرین :drooling_face:درستشم همینه

2 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

من خیاطی خیلی دوسدارم ولی حوصلم نمیکشه،ینی تا ی مدلی چیزی میاد تو ذهنم دوسدارم سه سوته درستش کنم ک نمیشه و بیخیال میشم. فک کنم طراحیم خوب باشه چون مدلای زیادی تو ذهنمه ولی پیاده کردنشو بلد نیسم،حوصله یاد گرفتنشم ندارم. دوسدارم ی خیاط ماهر باشه فقط من بهش مدل بدم اون بدوزه.
چرخ ژانوتکه چیه اونم دارم ولی کار خاصی باهاش نمیکنم

2 Likes

من تقریبا همین مشکل رو دارم فقط کمی متفاوت
مادر شوهر و برادر شوهرام این کارو با من میکنن
من از همشون کوچکترم و چون علاقه دارم هم خیاطی میکنم هم کیک و شیرینی و غذاهامم بد نیس
خدای نکرده بگم فلان لباس دخترمو خودم دوختم چندین بار جلوی خودمم منو میکوبن تو سر جاریام منم خیلی ناراحت میشم با این کار منو به چشم دیو دو سر میبینن
منم هر چی بپرسن یاد میدم حسود نیستم که بگم فقط خودم بلد باشم
اصلا دوست ندارم به چشم بیام اما همش حرف کار و هنرای منه
چند روز پیش جاریم بهم گفت شوهرم میگه خاک تو سرت کنن آون جای بچته همه کار میکنه اما تو هیچی

2 Likes

بگو اره واقعا دم جاریم گرم. منم لباسی داشتم میدم بدوزه. خیالم راحته

1 Likes

مادرشوهرمن که یه بار از هنرام تعریف نکرده. تازه میگه پولای شوهرمو هدرمیدم با خرید کاموا

2 Likes

چرت میگه توجه نکن بگویم اینکارام نبود که پسرت عاشقم نمیشد
اینام انقد ازم تعریف میکنن جاریام من که جای بچشونم بهم حسودی میکنن
خودم میفهمم چشم دیدن منو ندارن چون همیشه به خاطر رفتار و کارای من سرکوفت میشنون

2 Likes

خیلی این رفتارا بده

2 Likes

بیچاره ماها تو اونطوری منم اینطوری
باور کن از انگیزه افتادم از دست این رفتاراشون
مرض دارن

2 Likes

کون لق همشون

3 Likes

من به حرف مادر شوهرت کار ندارم
ولی واقعا تو این گرونی خیاطی بلد باشی خیلی کمکه تو خونواده

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.