خون همراه مدفوع

سلام خانم دکتر ببخشید من دو بار همراه مدفوع خون داشتم مشکل روده ای داشتم دو بار شست شوی روده شدم ایا خطر داره؟

عزيزم با اجازه دوستان من راهنماييتون كنم
دفع خون تو مدفوع معمولا همه رو نگران ميكنه ولي احتمال خيلي زياد چيز خطرناكي نيست
شما بايد پيگيري كني كه آيا يبوست داري ، خوني كه دفع ميكني تيره است يا روشن، همزمان با مدفوع درد هم داري يا خير خونريزي كم با زياد روان يا لخته بعدم بري دكتر گوارش كه اگه لازمه كولونسكوپي كنه و طبق جواب اون راهنماييتون كنه

1 Likes

یبوست دارم مشکل روده دارم کلا خون همراه مدفوع روشنه درد کم داره خواستم بدونم مشکل ساز نیست یا علایمی از سرطان رحم‌نیست؟

نه عزيزم خون با مدفوع اصلا ربطي بِ رحم نداره
بعدم دور از جونتون
هميشه به چيزاي مثبت فكر كنيد
اگه يبوست داريد شايد شقاق يا هموروئيد باشه كه باعث خونريزي شده
در هرصورت به متخصص گوارش مراجعه كنيد
چون استرس خودش باعث يبوست ميشه يبوست هم ممكنه مقعدتون رو زخم كنه همون باعث خونريزي و درد بشه

1 Likes

خیلی ممنونم

1 Likes

خواهش ميكنم
عزيزم من خودم چون استرسي هستم شديد
هميشه زود ميرم دكتر
تا خيالم راحت بشه چون استرس از همه چيز بدتره
من مطمئنم براي شماهم چيز خاصي نيست ولي بريد دكتر گوارش كه معاينه كنه

1 Likes

درسته منم استرس خیلی زیاد دارم رفتم دکتر گفت زخم دارین همراه عفونت دیگه گفت تست پاپسمیرم بده الان استرس اون تست پاپسمیر گرفتم خواستم بدونم هرکی میره زخم داره بهش میگه تست بدع یا من مشکوکم

نه عزيزم پاپ اسمير يه تست ك همه خانوما بايد انجام بدن
منم زخم داشتم دكتر بهم دارو داد خوب شدم
كلا شما مثله خودمي :sweat_smile: منم مثله شما هر وقت ميرم دكتر هرچي بهم ميگه نگران ميشم !

:joy::joy:خوشبختم اخه رفتم گفت زخم داری منجمد بشی دارو هم داد گفت تست پاپسمیر بدی دیگه نگران شدم گفتم حتما مشکوکم واسه همین میگه اخه ۱۸سالمه دومین ازدواجمه گفتم دچار چیزی نشم

1 Likes

نه عزيزم من خودم به لاتكس حساسيت داشتم بعضيا از عفونت زخم ميشن، بعضيا همسرشون عفونت داره همزمان باهم عفونت ميگيرن شما دور از جون اگه مشكل داشتي دكتر حتما بهتون توصيه هاي جدي تَر ميداد و ميفرستادتون بيمارستان و ازمايش و … ! يعني من فقط فكر ميكردم خودم انقدر داغون و حساسم، :rofl::rofl: البته ببخشيد شما هم مثله خواهرم

نه خواهش می کنم به قول مامانم جون دوستم ببخشید عزیزم شما کمر درد هم داشتین؟من دو بار هم از قرص اورژانسی استفاده کردم کلا سیستممو بهم ریخت

يادم نيست ولي كلا فكر كنم شما عفونتت زياده
چون گفته بيا فريز كن
قرص اورژانسي هم كم استفاده كن چون هورمون ها رو بهم ميريزه

اره عفونت زیاد داشتم همراه زخم ممنون بابت راهنمایتون کلا نصف استرسم پرید

1 Likes

اره عزيزم هميشه مثبت فكر كن توصيه اي كه من پيش مشاور ميرم بهم ميگه
منم يه دوره اي وضعيت زنانم با وضعيت روده هام بهم خورده بود
به دوستام ميگفتم از پشت و جلو مشكل دارم
:smile::smile::smile::smile:

1 Likes

در پناه خدا :heart_eyes:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:منم دیگه دهن باز می کنم بگم اونجام درد می کنن اعتراض می کنن میگن از مام سالم تری

1 Likes

خداهمراهت❤

1 Likes

سلام عزیز میشه بگی دکترت برازخمت چه دارویی دادممنون میشم ج بدی

سلام گلم من تقريبا هفت هشت سال پيش بود حساسيت به لاتكس بود
ديكه استفاده نكردم دارومم فكر كنم بهم پماد داد جون جواب پاپ اسميرم كمي عفونت داشتم
فكر كنم كپسول هم بود نيلوفر جون اگه بيان بهتر راهنمايي ميكنن

باشه مرسی من با پمادخوب نمیشم ونشدم حالام من نمیخوام فریزکنم گفتم ببینم چی موثره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.