خون ریزی بعد از سقط

سلام خانم حکیمی من الان ۲۶ روزه سقط کردم ۱۵ روز اول کامل خون ریزی داشتم بعدش لک بینی زیاد …
از دیروز که روز ۲۵ میشد خون ریزی دارم دقیقا مث پری درد شدید پری هم دارم یعنی وسط سقط و لک بینی پری شدم؟؟

1 Likes

من ۴ روزه سقط کردم ۷ هفته کامل بودم که افتاد
ولی زیاد خون نمی بینم ۳ روز اول در حد متوسط تا کم
ولی امروز دیگه کلا قطع شد
سنوگرافی همون روز سقط گفت ضایعاتش تو رحمته
نمیدونم دفع شده یا نه
خیلی غذا و جوشونده گرم خوردم و سردی نخوردم
به نظرتون خونریزی من طبیعیه؟

سلام عزیزم
سونوگرافی باید حتما انجام بدید تا اگر بقایا مونده با دارو دفع بشه. خونریزی زیاد ممکنه باعث کم خونی بشه
به پزشک مراجعه کنید زودتر

باید پیگیری کنید تا مشکلی پیش نیاد

باید خونریزی شدید باشه همراه با درد. بهتره حتما سونوگرافی بدید تا مشخص بشه

خانم حکیمی سونو کردم چیزی نمونده بتا هامم به ترتیب
۲۳۱
۲۱۴
۷۲
۳۵
۱۸
اخرین بار ۱۸ بود که دکتر گف دیگه نیاز نیس بدی لک بینی داشتم اما زیاد بود اما از دیروز دقیقا مث پریودی شدید درد دارم و‌خون ریزی

۳ روز خیلی کمه من پدرم در اومد بس درد کشیدم ۲۶ روزه الان

بازم بهتره یه سونوگرافی انجام بدید

چشم ممنون

1 Likes

فاطمه عزیزم سلام خوبی خوشگلم حتما برو دکتر عزیزم خیلی وقته خونریزی داری کمخونی میگیریا

من زیر ۲ ماه بودم و دکتر بهم‌گفت ساک حاملگی افتاده و فقط زائده های کوچیکی مونده ممکنه واسه همچین چیزی کورتاژم کنن؟
شما چند هفته بودین که سقط شد؟

رفتم ابجی گف تا ۴۰‌روز ممکنه طول بکشه من مشکوکم به این که چرا یهو‌مث پری درد گرفتم چون کاملا فرق بین پریودی و خون ریزی سقطو‌ میتونم‌ تشخیص بدم من الان دقیقا درد پریودی و خون ریزی پری دارم دکترمم تا شنبه نیس موندم اخه وسط سقط‌پری میشه

1 Likes

من هفته ۷ بودم اما ۱۵ روز اول کامل خون ریزی شدید و درد خیلی خیلی شدید داشتم بعدش لک بینی که زیاد بود و نیاز به نوار داشت چیزای ریز کوچیک میومد تا ۲۵ ام الانم ۲ روزه که شدید در پری دارم و‌خون ریزی

الهی فداتشم عزیزم شاید همون پری باشه عزیزم کاش یه سونو میرفتی مشخص میشد واست

شنبه ببینم وقت میده منشی برم بنویسع دکترم

انشالله که هیچ مشکلی نداشته باشی
خونریزیت هم قطع شه

ممنون ولی پدرم در اومد از بس خون رف ازم و خون گرفتن برا بتا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.