خون دماغ در هفته 24 بارداری

عزیزم من دقیقا نمی دونم، ولی فک کنم قبلا دوستان دیگری این سوالو مطرح کردن، انگار طبیعیه تو هفته های بیست به بعد.البته میگم مطمٸن نیستم، ولی دلیلش افزایش فشار خونه با بالا رفتن سن بارداری.من دماغم خون آلود میشد، ولی قطره قطره شبیه خون دماغ شدن، نمیشدم.خیلی زودم رفع میشه، همش چندروزه.حالا ایشالا خانم حکیمی پاسخ میدن

1 Likes

چیشد عزیزم

گفتن حالا دوبار طبیعیه بخاطر نازک شدن عروق خونیه اگه تکرار شد حتما به پزشک مراجعه کنید فعلا خداروشکر تکرار نشده ،بعدازڟهرم با دکتر خودم حرف میزنم نظر ایشونم میپرسم

مرسی عزیزم بینی منم یکی دوهفته است توش یه کم خونی بود اما دیروز دوبار خون دماغ شدم خیلی شدید

سلام عزیزم
هر سوالی داشتید در هر ساعت از شبانه روز کافیه با شماره 02170701050 تماس بگیرید.
اگر تلفن ثابت ندارید به شماره 09034058832 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید تا همکارم راهنمایی تون کنن که چه طور با موبایل تماس بگیرید

ممنونم خانوم حکیمی عزیز خیلی لطف کردید

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

سلام خانم حکیمی امروز چهارروزه پری نشدم بی بی چک منفی شد میگم آزمایش بدم مشخص میشه ؟یا بی بی چک زود بوده؟

بی بی چک رو هر زمانی استفاده کنید فایده نداره
بله آزمایش خون نشون میده

فک نکنم مشکلی باشه بعضی ها تو بارداری خون دماغ میشن

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.