خون در هفته هشت

سلام دوستان من امشب خون دیدم اونم تازه…هشت هفته ودوروزم…علتش چیه

کار سنگین انجام دادی یا پیاده روی زیاد کردی اگه زیاده حتما برو دکتر یا زنگ بزن به دکترت

ن هیچکدوم…همشم درحال استراحتم…فقط تایم پریودمه…امروزاصلانورمال نبودم دردم تهوعم بیقراریم زیاده

نمیدونم علتش چی میتونه باشه ولی حتما دکتر برو

سلام عزیزم فقط و فقط سریعتر به دکتر مراجعه کن تا سونو بشی.مثل من پشت گوش ننداز عزیزم نمیخوام بهت استرس بدم دوست ندارم مثل من سقط رو تجربه کنی. اما تو بارداری هر چی دیدی شک کن و با دکترت مشورت کن.

1 Likes

زودتربرودکترکه بهت شیاف بده

سلام عزیزم
اول از همه نگران نباشید و استرس نگیرید
دوستان درست فرمودن به پزشک مراجعه کنید سونوگرافی انجام بدید تا خیال تون راحت بشه
نزدیکی نداشته باشید و بیشتر استراحت کنید تا انشالا به زودی قطع بشه
اگر شیاف دادن سر موقع استفاده کنید

سلام خانم حکیمی امروز رفتم سونو گفت پشت جفت لخته هست…ازدیشب شیاف گذشتم…یه دونه ا اس ام خوردم…زنان نرفتم هنوز…خواهرم ماماست ازمحل کارش پرسیده بهم میگه نمیخادبری دکتر…شماچی دستورمیدین؟؟

بازم برو دکتر خدایی نکرده چیزی نباشه اتفاقی نیفته ک بعدا بگی کاش اینکارم میکردم برو خیالتم راحت بشه تحت نظر دکتر باش

سلام عزیزم
لخته پشت جفت با استراحت مطلق و مصرف شیاف برطرف میشه فعلا استراحت کنید و فقط برای دستشویی بلند شید. اگر کمتر نشد خونریزی به پزشک مراجعه کنید حتما

سلام عزیزم ازدیشب نصفه شب لخته میاد خون تازه نیست امالخته میاد…دیروز قطع شده بودهیچی نمیومداماازدیشب لخته میاد…شیاف مقعدالان سه تااستفاده کردم…

به نظرم بهتره به پزشک مراجعه کنید برای اطمینان

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.