خونه پدر در هفته چند بار میرین

درهفته چن بار میرین خونه باباتون،؟

1 Like

من بدبخت که سالی یه بار میرم توی این اوضاع کرونا هم دیگه معلوم نیست کی ببینمشون

2 Likes

هفته ای دوبار

1 Like

هفته ای 1 بار با خواهرام جمع میشیم

1 Like

ماهی یه بار یا دوبار

هفته اي يکي يا دوبار

ما دوهفته یه بار مگه مناسبتی چیزی باشه زودتر میرم وگرنه همون دوهفته یکبار

1 Like

وای من ک الان عقدم همش خونه بابامم ولی بعد عروسی هم هرروز یا ی روز درمیون حتما میرم

2 Likes

وای من پدرم هرررشب زنگ میزنه بیا پیشم شوهرمم میگه پاشو بریم گناه داره
پدر من یکم مسن هست فداش بشم
میگه بیاین تنها نمی تونم بشینم بیاین دورم
منم دلم براش خیلی تنگ میشه

4 Likes

خونمون به خونه پدرم نزدیکه و با ماشین پنج دقیقه راهه با اینحال هفته ای دو بار هر بار به مدت یکی دو ساعت با شوهرم میریم بهشون سر میزنیم دور هم یه شام میخوریم برمیگردیم گاهی هم غذا میپزم میبرم اونجا که مامانم زحمتش نشه هر دو سه ماه یبارم اونا میان آخه خونمون طبقه سوم بدون آسانسوره پدرم زانوهاش دردناکه پله براش خوب نیست

3 Likes

چون شاغلم و وسط هفته وقت نمیشه
فقط یک بار در هفته میرم
پنج شنبه ها

1 Like

من چون تو شهر دیگم چندماه 1بار میرم

از من باید پرسید در هفته چند بار میرم خونه خودم :rofl::rofl::rofl: کلا بچم رو مامانم بزرگ کرده :slight_smile:

1 Like

چرا نازنین خانم چون شاغل بودین؟

1 Like

من درهفته ۳،۴بار میرم :heart_eyes:
از وقتی بچم دنیااومده بیشتر میرم چون خیلی وابستشن

1 Like

منم بچه دار بشم شاید بیشتر برم چون خونمون بهشون نزدیکه مامان بابامم تنهان و خیلی نوه دوست هستن شوهرمم از صبح تا غروب سر کاره اما بازم قطعا هر روز نمیرم همون هفته ای دو بار صبح تا ظهر

4 Likes

شدیدا معتقدم بچه از نوزادی باید به محیط خونه خود آدم عادت کنه نباید اونقدری رفت و آمد کنیم که بچه با مادر پدرمون یا پدرشوهر مادرشوهرمون بزرگ بشه

6 Likes

منم دیگه یروز درمیون میرم
مگر بچم حالش خوب نباشه یا مامانم حالش گرفته باشه بگه بچتو بیار دلمون باز بشه روزای پشت سرهم میرم

2 Likes

پسرم رو زیاد جایی نبردم چون دوس نداشت الان هیچ جا نمیاد.و ب شدددت خجالتیه

2 Likes

آره به تعادلش عالیه :ok_hand: خواهر من بچه‌دار که شد من مجرد بودم خیلی اذیت شدم از رفت و آمدای دائمی ش ولی یادمه بابام خیلی حال میکرد از سر کار که میومد هی سراغ بچه رو‌ میگرفت الانم شش سالش شده بابام اونقدری بهش وابسته س که یه روز نبینش دپرس میشه ولی خواهرم و شوهر خواهرم کلا روحیه شون با منو شوهرم متفاوته اونا دائم خونه پدرم بودن و هستن

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.