خونه مادرشوهر

یه چیزی به تجربه بهم ثابت شده
بیشتر از یک روز با مادرشوهر تو یه مکان نباشید
مثلا خونشون نباشید
وگرنه آتیش اختلافات روشن میشه
مادرشوهرا معمولا بیمارن
زبون تلخ و گزنده شون دست خودشون نیست
رفتارای پاچه گیرانه شونم همینطور

شما فاصله دید و بازدیدتونو بذازید یه هفته یه بار یا دو هفته یه بار
اینطوری کمتر روتون فوکوس میکنن

9 Likes

واقعا باهات موافقم

ینی عروسا همه خوبن فقط مادرشوهرا بدن کاش اینجور گپا نزنید شما خودتون دراینده ممکنه مادرشوهر بشید و جمع میبندید کار زشتیه قرار نیس مادرشوهر شما خوب نیس کل مادرشوهرا بد باشن و همین گپا باعث میشه ی عده ک مجردن فکر کنن همه مادرشوهرا دیو دوسرن واز اول گارد بگیرن و زندگیا خراب شه
ببخشید بابت نظرم دوسته عزیز :tulip::tulip::tulip:

11 Likes

من فقط برای ناهار یا شام میرم،خیلی وقتام برای یک ساعت نشستن،تا حالا شب خونشون نخوابیدم

1 Likes

دقیقا
بخدا مادر منم مادرشوهره عروسمون هر وقت بخواد بیاد بخاطر کار شوهرش از صبحانه میاد تا بعداز شام مامانم فقط کم مونده جونش را بده براشون

دیگه آدم حتی احتمال اینکه از مادرخودشم ناراحت بشه هست بالاخره اما زود میبخشیم اونم یه آدمه نمیگم همه خوبن اما خداییش همه هم بد نیستن یکی مادرشوهر خودم

6 Likes

سلام ما بااینکه ی سال میریم خونشون هربارش دلم میگیره برمیگردیم. چندروز پیش رفتیم داشتم براشون زهرمار درست میکردم دخترش بم میگه راستی تو پشت سرمون بد وبیراه میگی؟ ماحرف شنیدیم…
کثافت عوضی براش قسم خوردم گفتمش این حرفا چرنده .گفتمش کی براتون خبرمیاره؟ اون زن داداشت؟
تففف تو صورت نحسشون عوضیا

اره مامان خودم ی وقتایی میاد خونم کثیف باشه اینقد غر میزنه تازه ب عروسش چون حس میکنه دخالت میشه هیچی نمیگه نهایتش جلو ما میگه :neutral_face:
خدا همه مادرا رو حفظ کنه

1 Likes

همه مادرشوهرا یه اخلاق بدی دارن زیاد بد نیستن اینم به این خاطره که فزهنگ ها و طرز فکرها متفاوته . مثلا من خودم از دستش خیلی ناراحتم خیلی دلمو شکونده وبا اون دوستمون که میگفتن زیاد پیش هم باشیم با مادرشوهرا دعوامون میشه موافقم حالا من اگه باهاش دعوام هم نشه دخالت تو زندگیم میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.