خونه داری و کودک😑🤫🤫

خوشبحالت کاش منم مثل تو بودم

1 Likes

قبول داری خودت تحمل نداری

چیزای شیرین زیاد نخور بدتر بی قرارت میکنه
تحمل کن بخاطر آینده بهتر و روشن
بهترین دوست تو خودتی
همیشه به خودت امید داشته باش و از خدا بخواه کمکت کنه

2 Likes

مثل منی دقیقا:rofl:

1 Likes

وقتت بذار استراحت کن بعدا با فسقلت همه چیز یاد میگیری

2 Likes

خدا بهت صبر بده

1 Likes

امتحانش میکنم

1 Likes

عزیزم هر کاری رو همون لحظه انجام بده … مثلا غذا پختی زود گاز و کابینتارو تمیز کن … ظرف شستی اطرافش خشک کن ‌… برای دخترت هر چی بردی بخوره زیر انداز بزار و بعدش جارو دستیا هست با اون تمیز کن ‌… هم کارات زیاد نمیشه هم مرتبه خونت

4 Likes

هلیا جون من بیخوابی الانم بخاطر این اخلاقم هست. گاهی میگم بیخیال بخوابم ولی تا ظرف توی سینک هست خوابم نمیبره با وجود بچه کوچیک اصلا خوب نیست

3 Likes

اره تحملم کم شده

2 Likes

والا از صبح‌بیدارشدم رفتم‌نون‌بربری خریدم صبحونه مفصل خوردیم منو پسرم بعدش جارو کشیدم خونرو کامل تمیز کردم حیاتو شستم‌ناهار درست کردم الانم‌چای درست کردم‌میخام بخورم‌ مگ کسی میزاره صبحم لباسای اقابنیامین عوض کردم و خونرو گردگیری کردم‌الان‌خسسسستم‌دوست دارم دراز بکشم :expressionless:

3 Likes

ماشالا چقدر کار انجام دادی افرین

من بجاش خوابم میبره

1 Likes

پسرات چند وقتشونه:heart_eyes:

1 Likes

بجای منم بخواب

1 Likes

باشه حتما:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

دقیقا همین دیگه من میزارم کارا زیاد میشه بعد انجام میدم خسته میشم حالا قراره بریم خونه جدید انشاالله اونجارو اباد نکنم :woman_facepalming::joy:

2 Likes

من اوایل همین بودم … ولی الان با برنامه خونم همیشه مرتبه …

3 Likes

منم دقیقا شرایط شما دادم:crazy_face::woozy_face::woozy_face::woozy_face::woozy_face::woozy_face::woozy_face:

سلدا چند ماهشه؟

1 Likes

بزرگه ۳سال و ۳ماه کوچیکه ۵ماه و ۱۰روز

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.