خونریزی یازده ساعت بعد از معاینه دهانه رحم

سلام خانوما
لطفا کمکم کنید اگه اطلاعاتی دارید. خیلی نگرانم.
یازده ساعت قبل معاین دهانه رحم داشتم الان خونریزی داشتم. بگید خطرناکه یا طبیعیه، فوری برم دکتر یا تا صبح میشه صبر کرد؟

1 Likes

تو هفته ی آخر نشونه ی زایمانه

1 Likes

شب بو جان خوبی؟ کجایی؟ دکتر من دیشب گفت خون روشن اگه دیدی باید بیای، نه خون تیره…تحریک کرده معاینه دهانه رحم رو.ولی دیگه نمی دونم خونریزی چرا…باید مراجعه کنی.بی خبرمون نذار.ایشالا خیره.

الهام جون خوبی؟ پس کی دخمل مارو میاری ببینیمش :kissing_smiling_eyes::heart_eyes::heart_eyes: منتظرشیمممم :smile::smile:

اگه ماهه اخر باشه طبيعيه برايه زايمان هس

سلام تیام جان مرسی گلم.والا نمی دونم چرا نمیاد، جا خوش کرده، دعام کن، ایشالا زودتر بیاد، چهل رو براساس پریودی رد کردم.ولی بر اساس ان تی چندروز دیگه وقت دارم…توکل به خدا، ممنونم ازت، به یادتم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

عزیزمممم ان شاءالله به موقعش میاد با خیال راحت زایمان میکنی بسلامتی :heart_eyes::heart_eyes: مراقب خودت و نی نی بااااش :heart_eyes:
منم دعا کن مامان مهربون :kissing_smiling_eyes:

چشم عززیززدلم ممنونم ایشالا، حتما به یادتونم عزیزممم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

ممنووونم :heart_eyes::heart_eyes::tulip:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.