خونریزی غیرعادی

سَلام.من دوماه پریودنشدم حالاکہ پریودشدم نزدیک دوماه نیم پریودم رفتم دکتردکترقرص مدروکسے پروژسترون بهم دادولے گفت شایدقطع شہ ولے بعدش دوباره پریودمیشم آیاکسے میدونہ چہ جورے باس خوب بشم:-(

سلام عزیزم
داروهاتون رو مصرف کنید و استرس نداشته باشید انشالا به زودی خوب میشید. استرس یکی از مهم ترین عواملی هست که باعث اختلال در قاعدگی میشه.

آخہ دکترمیگفت خوب نشم باس کورتاژبدم.کورتاژواسہ چي.خیلے میترسم

یعنی اون دو ماه که پریود نشدید به خاطر بارداری بود؟

1 Likes

نہ من الان یه دختر۹ماهه دارم اصلاباردارنبودم.ولی نمیدونم دکترچرامیگه کورتاژنمیدونم میگفت زخامت دهنه رحم زیادشده ازاین حرفا:’(

عزیزم من یه شماره بهتون میدم بهش توی تلگرام یا واتساپ پیام بدید، سامانه مشاوره دکترهمراه هست، عکس سونوتون رو براشون بفرستید تا کارشناسا راهنمایی تون کنن

09034058832

2 Likes

اره دیروزازم یه سونوگرفت باشه ممنون

1 Likes

ببخشید.الان دکترقرص مدروکسی پروژسترون بهم داداحتمال داره خونریزیم کلاقطع بشه؟؟

این قرص رو برای جلوگیری از خونریزی بهتون داده، قرص آهن هم بخورید که به دلیل خونریزی کم خونی نگیرید

1 Likes

من حس میکنم ویتامین کا به انعقاد خون کمک میکنه، شنیدم قبلا. یه آمپول هم هست دکتر تجویز می‌کنه همون کا باید باشه

ممنونم ازراهنماییت

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.