خونریزی طبیعیه در هفته 8 یا نه؟؟

سلام دوستان ۸هفته و ۴روزم،از صبح خونریزی دارم صورتی رنگ،خیلی نگرانم،فردا تازه میخوام برم سونوی اولمو بدم.یعنی خطرناکه؟؟؟

سلام عزیزم…فک کنم بخاطرلانه گزینی باشه،،انشاالله ک چیزخاصی نیست نگران نباش گلم.

عزیزم خونریزی طبیعی نیست تو این هفته حتما الان برید دکتر
نگران نباشید بهتون شیاف میدن استفاده میکنید ولی تحرک نداشته باشید

1 Likes

عزیزم خونریزی لانه گزینی قبل از متوجه شدن بارداری هستش
یا یک هفته قبل موعد یا در زمان موعد…

2 Likes

سلام عزیزم خونریزی خوب نیست همین فردا برو دکتر متخصص تا برات سونو بنویسه.هیچی رو،تو،بارداری طبیعی تلقی نکنید

2 Likes

لانه گزینی تو هشت هفته؟؟؟؟؟ :thinking:

1 Likes

چون ازخودم همین جوری شد توهفته هشتم…دکترم گفت لانه گزینیه…گفتم تجربمو بگم ب دوستان

بله بدن هرکس یه جوره… ولی درکل خون طبیعی نیس مخصوصا ک میگن از صبح خون ریزی دارن

حتما برید دکتر اصلا خونریزی خوب نیست فک کنم اگه به صورت لک باشه هیچ مشکلی نداشته باشه باز بیا به ما بگو سونوت چطوری بود

سلام عزیزم
دوستان درست فرمودن حتما باید استراحت کنید و به پزشک مراجعه کنید. خونریزی در بارداری طبیعی نیست و باید هر چه زودتر جلوش گرفته بشه. زیر نظر پزشک از شیاف استفاده کنید. نزدیکی نداشته باشید.

1 Likes

ممنونم از همه دوستان که پاسخ دادن،امروز خداروشکر تا الان خونریزی نداشتم،سونو دادم گفت ضربان قلب رویت شد،جفتم قدامی تحتانیه،طول سرویکس ۳۴،انشاالله که دیگه پیش نیاد چون معلمم و شرایط استراحت خیلی ندارم

1 Likes

خونریزیم هم به رنگ صورتی بود

خداروشکر که بند اومده، چاره ای نیست باید بیشتر استراحت کنید. پله بالا پایین نکنید زیاد نایستید یا زیاد ننشینید

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.