خونریزی شدید پریودی

سلام من حدود دوساله پریودیم خونریزی شدید با لخته های بزرگ خونی دارم هر دکتری رفتم یا گفتن کیست داری یا گفتن هیچی نیست انواع قرص پیشگیری رو هم خوردم ولی بازم به مدت سه ما همین خونریزی رو دارم و باید باقرص و اینا قطع بشه آزمایش کلی گرفتم هیچ مشکلی ندارم فقط کمبود ویتامین D شدید با کم خونی داشتم ماه قبل خونریزی داشتم ولی این ماه پریود نشدم قصد بارداری روهم دارم الان ید و فولیک میخورم ممنون میشم راهنمایم کنین سنمم۳۳ساله ببخشید طولانی شد

سلام حتما حتما برا کمبود ویتامینDو کم خونی به دکتر مراجعه کنید حتما جواب ازامیشهاتون خوب بوده؟اگه کیسته درمان کردید موقع خونریزی میتونید از یک قاشق نشاسته تو یه نیمچه لیوان اب حل کنید بخورید سه وعده خونریزی کم میکنه اگهـمشکلی نیست.ایا پریودی تون سرتاریخ و منظم

1 Likes

رفتم دکتر آمپول ویتامینd3رو تجویز کرد با قرص آهن . پریودیم چون باخون ریزی بود معلوم نبود تاریخش چ وقت میشه ولی اولا هر‌ماه۲۷پریود میشدم

سونوگرافی دادید؟

بله دادم کیست ریز داشتم آخرین بار قبل خونریزی گفتن کیست ندارین لخته خون بوده😔

خب شکر سونوتون خوب بوده شاید مدل خونریزیتون اینطوره چون میگین سر تاریخ هر ماه البته تا۱۰روز عقب جلو هم عادیه .خونریزی هرکسی یه مدلیه بعضیا هم خیلی کم در حد لکه و یا بعضیا سه روز خونریزی بعد لکه بینی

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.