خونریزی دارم قهوه ای بعدش قرمز رنگ

سلام
خانم حکیمی من دوبار دیروز تست زدم مثبت شد اما امروز صبح خونریزی دارم اولش قهوه ای بعدش قرمز رنگ هست. هنوزم خیلی کم کم میاد خیلی استرس گرفتم چرا اینطور شد پسرم عادت بدی داره باید روپاهام بخوابه تمام دیشب روپاهام بود گاهی لگد میزد به شکمم . نزدیک یک ماهم هست درد کمر امونم بریده

اسما جون استرس نداشته باش
شاید بخاطر استرستونه که لک دیدین

منکه استرس نداشتم امروز که خونریزی کردم استرس گرفتم. لک نیست مثل خونریزی مقدارش بیشتره

دیشب مقداری گرمی خوردم میگم نکنه سقط شده

عزيزم خيلي از بارداري ها قبل از اينكه ما متوجه بشيم سقط ميشند و خود بخود دفع ميشند.
نگران نباش اگر باردار بودي چون نطفه ضعيف و مشكل دار بوده خود بخود سقط شده اگرم نبودي كه پريود شدي و انشاالله واسه ماه بعد اقدام كن

توروخدا برام دعا کنید سقط نشده باشه من همین جوری مشکل روحی دارم این بدترم میکنه

1 Likes

انشاالله كه به خواسته دلت ميرسي.
عزيزم اگر امكانش هست 1 تيتر بتا بده و ببين عدد بتات چنده. اينجوري ابهامات و سوالات ذهتنتم برطرف ميشه.
واقعا سقط تجربه تلخ و دردناكيه اميدوارم هيچوقت تجربه اش نكني.
نگران نباش و به حكمت خداوند اعتماد و يقين داشته باش.

1 Likes

زنگ زدم همسرم بیاد. اینجا بدون وسیله بیرون نمیشه بری. راهش دوره تابرسه من میمیرم و زنده میشم…

عزيزم متني كه حذف كرديد را متاسفانه نخوندم.

عزيزم تو را خدا نگران نباش.
شما خدا را شكر 1 پسر گل داري . من فرزندي ندارم و تا حالا دوبار سقط كردم ولي اميدوارم.
اميد داشته باش
انشاااله چيزي نيست

1 Likes

اون مهم نیست بعدیش رو بخون

1 Likes

باشه عزيزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.