خونریزی بعد از نزدیکی

سلام بخشید من در حال اقدام هستم سه شنبه شب آمپول آزاد سازی زدم اما پری شب موقع نزدیکی خیلی درد داشتم و بعدش خونریزی داشتم تا الان که خیلی کم هر از گاهی داخل ترشحاتم خون هس البته زیاد نیس،الان من موند چکار کنم دکتر گفته یه شب در میون رابطه داشته باشیم من چکار کنم نزدیکی کنم ضرر نداره؟؟؟؟؟لطفا جوابمو هر چه سریع تر بدین

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدی
پریودی قبلیت کی بوده؟

سلام ممنون ۲۳خرداد

تا حالا سابقه خونریزی هم داشتی توی رابطه؟

آره تا یه سال پیش این اتفاق برام میفتاد،اما حدود یک سال بود که اینجور نشده بودم،پارسال شهریور کلپوسکوپی کردم که دکتر گفت یکم سلولای دهانه رحمم تغییر شکل داده،که عید پاپ اسمیر دادم خدا رو شکر مشکلی نبود اما دکترم گفته شهریور مجددا کلپوسکوپی انجام بدم یعنی در طول یکسال یه بار پاپ اسمیری و بعد شش ماه کلپوسکوپی انجام بدم،اما دکتر گفتن اقدام کنم اگه باردار شدم کلپوسکوپی رو بندازم برا بعد زایمانم

در حین سکس خیلی درد داشتم،حالا من چکار کنم دکتر زنان بهم گفته بودن یه شب در میون رابطه داشته باشم،سه شنبه ظهر که سونو دادم دوتا فولیکول با سایز ۱۷،۱٨،نیم داشتم که شبش آمپول آزادسازی رو زدم

عزيزم زخم دهانه رحم يا عفونت نداري؟

1 Likes

زخم و عفونت قبلا مدام داشتم،اما اواخر فروریدین پیش دکتر رفتم گفت خیلی کم عفونت دارم گفت آخرین دارویی که استفاده کردی کی بوده منم گفتم پارسال شهریور ماه گفت پس برات پماد مینویسم دیگه منم بخاطر اینکه اقدام بودم نگرفتم،البته این پماد رو فوق تخصصی که برام کلپوسکوپی انجام میداد برام نوشت،و دکتر زنان ماه قبل ده تا دونه کپسول سفکسین برام نوشت روزی یکی بخورم،البته بدون معاینه

جواب سوالمو نمیدین،آخه من منتظرم،امشب باید اقدام داشته باشیم

احتمالا به خاطر رابطه زياد زخمت خونريزي كرده
برو دكتر حتما

اینجا چطوره میشه از کارشناس سوال پرسی؟؟

با اون شماره تلفن تماس بگير

گرچه من هر بار زنگ زدم گفتن بايد بري دكتر معاينت كنه

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
شما نزدیکی تون رو داشته باشید
برای مشورت با کارشناسان مامایی با شماره 02170701050 می تونید تماس بگیرید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.