خونریزی بعد از معاینه پزشک در بارداری

سلام من سی وهشت ساله هستم قدم 176 وزنم الان 84 هست. هفته هشتم بارداری هستم امروز برای شنیدن صدای قلب جنین به دکتر مراجعه کردم و چون کمی ترشح زرد داشتم و بعضی وقتها سوزش دکترم من را معاینه لگنی کرد و سونوگرافی و گفت که جنین6میلی هستش برای هفته بعد به من وقت داد وقتی اومدم خونه بعد دو ساعت رو پدم یه کوچولو خون دیدم و نگرانم کرد و کمی دل و کمر درد دارم

1 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید ممکنه به خاطر معاینه باشه. بهتره بیشتر استراحت کنید و نزدیکی نداشته باشید فعلا. اگر ادامه پیدا کرد به پزشک تون مراجعه کنید تا براتون شیاف تجویز کنن.

نگران نباش عزیزم
فقط کاملا استراحت کن چون هفته های اول خیلی حساسه
نزدیکی نداشته باش تا یک هفته که خوب بشی
دولا راست نشو
نمازتم نشسته بخون
لک بینی بعد از معاینه هم طبیعیه
ولی اگر بیش از یکی دو دفعه دیدی زنگ بزن دکترت
همه دکتر ها شیاف پروژسترون۲۰ میدن

1 Likes

بازم زیاد شد کاملا دراز کشیده بودم فک کنم باید برم دکتر

نگار جان انشالله چیزی نباشه.حتما خبرشو بهمون بده لطفا :pray::pray::pray::pray:

ممنونم عزیزم ولی من به پزشک مراجعه کردم ایشون گفتند چون قلب تشکیل نشده باید هفته دیگر مراجعه کنمو فعلا فقط استراحت کنم.

1 Likes

عزیزم بیشتر استراحت کن،برای بعضیا چون لقاح دیر انجام میشه،قلب هم دیرتر تشکیل میشه،توکل بخدا انشاالله که چیزی نیست

امیدوارم لطفا برام دعا کنید من و شوهرم خیلی نگرانیم و حالمون بده. :sob:

انشالله خیره عزیزم .استرس نده به خودت :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.