خونریزی بعد از زایمان؟

سلام مامانا بیاین بگین بعد از زایمان تا چندروز خونریزی داشتین و اولین پریودتون چندوقت بعدش بود؟

2 Likes

من تا۴۰ روز لکه بینی و خون ریزی داشتم بعد از اونم فوری پریود شدم

3 Likes

بعدشم هرماه پریود شدی؟؟
وای خدا منکه الان یکماه شد تموم نشده، دوست ندارم زود پریودشم :disappointed_relieved:

4 Likes

من تازه ۵۳ روزه زایمان کردمه ولی فوری پریود شدم خیلی ضدحال خوردم :crazy_face::crazy_face::joy::joy:

3 Likes

من تا ۳۰ روز خونریزی و لکه.بینی بود بعد پری شدم الان بینشم دوباره لکه بینی و خونریزی دارم ۵ماهه :grimacing:

3 Likes

من 50روز خونریزی داشتم ۱ ماه بعدشم پریود شدم ولی این ماه 10روز از موعدم گذشته هنوز پریود نشدم

2 Likes

من تا چهل روز خون. بیست روزم لکه. کلا دوماه درگیر بودم. اما تا پونزده ماهگی بچه هام پرید نشدم

2 Likes

من دوماه خونریزی داشتم‌ فعلا هم پریود نشدم دخترم‌۵ماهش داره تموم‌میشه

2 Likes

یا خدا!! يعنی چی بینش؟ یعنی منظم نیست؟

1 Likes

50 روز خیلی زیاده :pleading_face:

1 Likes

خوشبحالت

1 Likes

کاش لکه بینی منم تموم بشه خسته شدم

1 Likes

ببین دکتره من میگفت ویتامین کا بزن متاسفانع من پیدا نکردم دوماه خونزیزی داشتم.عیب نداره اخر که تموم میشه

2 Likes

سلام من ک تو هوون اتاق عمل شکممو فشار دادن و وقای اومدم تو اتاقم یباردیگه و کیسه شن گذاشتن رو شکمم چنساعت بعدش که راه افتادم یه عالم لخته خون ریخت و تمام دیگه خونریزی نداشتم در حد لک چن روز که حتی نواربهداشتی هم نمیذاشتم فقظ لباش زیر عوض میکردم هنوزم پریود نشدم شش ماه زایمان کردم

2 Likes

آخه اینجوری خیلی ضد حاله

1 Likes

سزارين شدی شما؟ فکر کنم سزارینیا خونریزیشون کمتر از طبیعیه

1 Likes

بله عزیزم سزارین شدم

2 Likes

اگه امپول ویتامین k بزنیم دیگه خونریزی نداریم؟ عوارض نداره؟

2 Likes

نهههه عالیه عالی.اگه بتونی پیدا کنی

1 Likes

من تا ۱۵ روز خونریزی داشتم وبعد یکسال ونیم پریود شدم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.