خونریزی بارداری

سلام من پانزده هفته و ۳ روزمه .حدودسه روز لکه قهوه ای داشتم۴تا امپول پروژسترون و شیاف (یک روز درمیان)مصرف کردم ولی بعد از اخرین امپول فردای اونروز خونریزی داشتم البته در حد سه بندانگشت .با پزشک ک مشورت کردم اصلا صدای قلب بچه را نشنیدیعنی گفت نیازی نیست صدای قلب رو چک کنم و فقط شیاف پروژسترون۴۰۰هرروز و قرص لوتوژل روزی یک عدد برام نوشت.دلیل خونریزیم چی بوده بنظرتون.یعنی چیز خاصی نبوده که صدی قلب رو تست نکرد؟

1 Likes

ازطریق سونوگرافی نتونست قلب بچه روبشنوه؟؟

1 Likes

عزیزم منم چندروزخونریزی شدیدکردم تاحالاهم نمیدونم دلیل خونریزیم چی بوده

1 Likes

چند هفتگی رفتی سونو که ضربان قلب بچه رو نشنید؟

سلام عزیزم
اول از همه باید بگم که نباید نگران باشید چون استرس بدترین تاثیرات رو روی جنین میذاره
هر نوع لکه بینی یا خونریزی توی بارداری غیر طبیعی هست اما اگر به موقع زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد. بیشتر استراحت کنید اصلا نزدیکی نداشته باشید انشالا به زودی رفع میشه
اگر باز هم ادامه پیدا کرد یا بیشتر شد به پزشک مراجعه کنید

باید سونو انجام بدی ببینی دلیلش چیه، ننوشته برات؟

سونوگرافی واسم واسه هفته ۱۷ نوشته .ولی دیگه نکفت ک زودتر برم یعنی دوهفته دیگه باید برم.ولی امروز خداروشکر خونریزی نیس در حد لکه اول ادار دارم

فاطمه.ف جان منظورم این نبود ک بچم صدای قلب نداشت منظورم اینه که دکتر اصلا صدای قلب رو چک نکرد

عزیزم نگران نباش تاوقتی لخته ایی چیزی نیافته بچه هستش،فقط خیلی مواظب خودت باش استراحت مطلق بکن،آب نشاسته بخور،پاهاتوبزن بالا،قرآن هم بخون،من خونریزی شدیدکردم وبااینکارابچه ام زنده موند

ممنون ک باعث دلگرمی میشید😘
بچه ها من امروز ۱۵هفته و پنج روزمه یعنی ماه چندمه بارداریم؟

1 Likes

سه ماه تموم کردین رفتین توماه چهارم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.