خوشحال باشم یا ناراحت!

سلام دوستان .یه چیزی میخوام بگم من هرجا بخوام برم شوهرم منو میبره .خرید کردن دور زدن دکتر رفتن
البته گاهی اوقات تنها هم میرما ولی بیشتر اوقات شوهرم منو میبره.خودم نمیدونم اگه یه روز بگه تنها برو هم بهم بر میخوره که براش مهم نیستم لابد.ولی وقتی باهام میاد هم احساس میکنم که دوست نداره تنها برم یا بهم اعتماد نداره یا میترسه یا…
به نظرتون خوشحال باشم که شوهرم همه جا باهام پایه هست یا ناراحت باشم نمیزاره هیچ جا تنها برم؟!

2 Likes

منم همین طوریم،یه خرده استقلال خوبه به نظرم،همش نگران منه همسرم :unamused:,مخصوصا که من قبل ازدواج مستقل بودم و شاغل

2 Likes

همسرمن هم همینطوریه،البته نه خدانکرده بخاطر عدم اعتماد باشه،دوس نداره تنها برم جایی خودش منو میبره بهش که میگم خودم میرم میگه چرا آخه مگه وظیفه من چیه،برات سخت میشه…واسه همین,گاهی ممکنه رو اعصاب باشه اینکار،ولی میدونم که بخاطر راحتیه خودم میگه

1 Likes

شوهرمن نمیزاره تنهابرم جایی

1 Likes

شمامیگین گاهی اوقات میزاره تنهابریدجایی،پس نبایدناراحت باشیدخیلی خوبه که باهمسرتون بریدبیرون

1 Likes

من هیچ جا نمیرم الااینکه همسرم‌منو ببره اجازه نمیده تنها به هیچ عنوان برم بیرون اصلانم ازبی اعتمادی نیست میگه جامعه بده یک زن تنها ممکنه هراتفاقی واسش بیفته
البته گاهی یاخانوادم جاهایی میرم

1 Likes

ناراحتی نداره،منم زیاد تنها جایی نمیرم مگه اینکه مجبور باشم.اینکه بهت اهمیت میده و برات وقت میزاره و همراهیت میکنه باعث خوشحالیت باید باشه عزیزم

1 Likes

این همه زن تو اجتماع هستند دارن کار میکنن و میگردن و فعالیت میکنن .لامصب فقط برای من جامعه خطرناکه :joy::joy::joy:

5 Likes

دوستان فقط ب این موضوع نباید نگاه احساسی داشته باشید،،،اولا اینکه چند سال از ازدواج آدم بگذره خیلی تو این رفتار تاثیر گذاره
خانمایی ک میگن ناراحتی نداره قطعا توی سالای اول ازدواجن و هنوز اون شور و هیجان و اشتیاق سالای اوله که همه چی رو قابل توجیه میکنه براش،،،
کی گفته اشکال نداره
اتفاقا خیلی خوب نیست روابط زن و مرد بیش از حد در هم تندیده و بدون مرز باشه
ب هر حال شما هم انسانید به تنهایی ب خلوت استقلال
نیاز دارید،،،،وقتی بیش از حد و حتی ناخواسته به کسی از جمله همسر وابسته باشید نتیجش بعد ها میشه عدم اعتماد ب نفس و خستگی از همسرتون
دیگه اون لذتی رو اول از باهم بودن میبردید رو نمیبرید
و تبعات منفیه دیگه ک در حوصله جمع و مناسب اینجا نیست ک بیشتر توضیح بدم

:+1:خیلی خوبه که صمیمیت بین زن و مرد باشه و بهم کمک کنن ولی وقتی جنبه اختیارش خدشه دار شد دیگه رفتار سالمی نیست
پیشنهاد:باهمسرتون صادقانه صحبت کنید و بگید این سبک زندگی با شخصیت و روحیاتتون سازگار نیست و میخواید یه زن توانا براش باشید
ک قطعا تا تا حدودی بسته به شرایطتون مستقل نباشید اون توانایی ک گفتم معنایی نداره

3 Likes

موافقم شدید باهات :blush::blush::blush::blush:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

ممنون از توضیحتون

1 Likes

خوشحال باشید این نشونه ی دوست داشتنه.وگرنه اگر خدایی نکرده طرف مقابل شما بددل یا شکاک باشه این رفتار به گونه ای غیرقابل تحمل خودش رو نشون میده.پس معلومه که طرف شما انسان بسیار با غیرت و باشرفی هستن.به ایشون ببالید.همونجور که ایشون انقدر با ظرافت از وجود شما مراقبت می کنند.

2 Likes

زیاد خوب نیست زن و مرد باید استقلال داشته باشن.و به مرور و سالهای بیشتری از ازدواجتون بگذره خیلی واضح حس میکنید چقدر روتون تاثیر گذاشته و خسته میشید و شروع مشکلات

1 Likes

عزیز هدف فقط آگاهی دادن در این زمینه بود
نه خدای نکرده ایجاد ناراحتی توی زندگیت
صبور باش و البته همیشه در مورد مسائلت گفتگو کن و خواسته هات رو بگو
این مدل رفتار خیلی بهتر از تفسیر به رای رفتار طرف مقابلته
اما لطفاااااااا کل کل نکن،و قضاوتش نکن
فقط احساساتت رو از رفتاراش بش بگو
مثلا بگو
من از اینکه بتونم گاهی مستقل باشم خیلی خوشحالم
اما کنار تو بودن رو با دنیا عوض نمیکنم :blush:
و…

1 Likes

فداتم نوشین جونی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

منم اوایل شوهرم نمیذاشت تنها جایی برم ی روز باهاش صحبت کردم گفتم منم نیاز دارم مستقل باشمو کارامو خودم انجام بدم گاهی اوقات تو نمیتونی منم نمیتونم معطل بشم دیگه کنار اومده البته منم یا با جاریام میرم یا مامانم یا شوهرم

1 Likes

من باهاش دراین مورد بحث نمیکنم چون بی فایدس ولی باخونه بابام خونه پدرشوهرم داداشم اینا میرم بیرون

1 Likes

من خودم به شدت ادم مستقلي بودم و هستم و زمانيكه مجرد بودم تمام كارهامو خودم ميكردم حتي زماني ماشيني كه بابام واسم خريده بود را خودم فروختم و ماشين جديد خريدم ، چون چند بار به بابام گفتم گوش نكرد خودم رفتم دل كار البته موضوع عجيبي تو خونمون نبود چون كار بابام جوري بود كه اكثرا خونه نيست و مسئوليت خونه تماما به دوش مامنم هست. وقتي ازدواج كردم شوهر منم شبيه شوهر شما بود و همه جا همراهم بود اوايل واسم سخت بود ولي بعد زندگي مامانم را ديدم كه بنده خدا چقدر زحمت رو دوشش هست منم ديگه مقاومت نكردم الانم خيلي راحت طلب شدم :blush: شوهرم همه كارهام را اوكي ميكنه. 1 خاله دارم اونم شوهرش شبيه همسر منه ، 40 سالم از زندگيش ميگذره از اين رفتار همسرشم خيلي راضيه. واسه خودش حال ميكنه. شوهرش در خدمتشه. ايشون فقط يا كلاس ميره يا تفريح…
البته اين رفتار شوهرم باعث بي عرضگيم نشده. چون سركار ميرم، استقلال مالي ام دارم، با مامان و خواهرمم بيرون ميرم كلاسم ميرم. بخوام تنها باشم يا تنها جايي برم با اينكه ميدونم شوهرم خيلي تمايلي نداره، ولي بنده خدا جهت حفظ احترام به بنده حرفي نميزنه و كنار اومده با مسئله

3 Likes

به نظرم رعایت کردن اعتدال، بهترین کاره. حد وسط برای حضور همسر و یا نبودنش و داشتن استقلال ، بهترین توازن رو به حال روحی آدم میده. :blush:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.