خوردن کندر در سه ماهه اول

سلام میخواستم بدونم خوردن کندر تاثیر گذاره ؟و اینه طریقه مصرف به چه صورته؟

در رابطه با زمان مصرف کندر اتفاق نظر وجود ندارد اما در طب سنتی بیشترین توصیه به مصرف در ماه سوم بارداری بوده و بعد از آن مصرف کندر ممنوع است. البته مصرف کندر توسط پزشکان به دلیل افزایش احتمال بیش فعالی و لب شکری شدن نوزاد توصیه نمی شود.

1 Likes

من شنیدم توی بارداری باید تو مصرف هر چیزی میانه روی کرد اگر به اندازه استفاده کنید اشکالی نداره. اما راجع به تاثیرش چیزی نشنیدم.

1 Likes

سلام عزیزم.
من شنیدم که بچه رو بیش فعال میکنه، البته فکر کنم اگه کم استفاده کنید مشکلی نداشته باشه

2 Likes

به نظر من بد نیست از دکترتون هم بپرسین ایشون بهتر میدونن شما در چه وضعیتی هستین و چه چیزهایی بهتره مصرف کنین

1 Likes

تو ماه سوم.دو هفته و اندازه عدس‌.بیشترش مغزو خشک و بیش فعال میکنه.ولی کندر واسه جنین خیلی خوبه.

1 Likes

کاملا درسته من امتحان کردم

عزیزم از ماه چندم خوردی چقد و چند وقت

ماه سوم ،دوهفته،مادرشوهرمم طب سنتی خونده،همینومیگفت،باادامس قاطی کن چون خیلی تلخه هم روی هوش و هم قیافه بچه تاثیر میذاره فکر می کنم خیلی،چون نه من خیلی باهوشم نه شوهرم،ولی بچه ام خیلی باهوش سده

1 Likes

من که با دکترم مشورت کردم ایشون گفتن چون در حال حاظر فمبیون یا اسیدفولیک میخورین بهتر هست که مصرف نشه چون موجب بیش فعالی میشه ولی شخصا نظرم اینه که اگه در ماه سوم بارداری یا اول ۴ بخوری در هفته یک یا دو تا مشکلی زیاد ایجاد نمیکنه

من سه ماهه اول خوردم اتفاق خاصيم نيوفتاد😊

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.