خوردن کاسنی در بارداری

اگه تو بارداری عرق کاسنی بخوریم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

1 Likes

نه عزیزم خوش بر رو رو سفید میشه نی نیت
فقط سرچ کن بعضی ماه ها حساسه
کلا تو هر چیزی ام زیاده روی نکنی بهتره

1 Likes

ممنون عزیزم . برای افزایش شیرمادر خوبه ؟

عزیزم در مورد مصرف داروهای گیاهی اتفاق نظر وجود نداره و بعضی ها میگن مشکلی نداره و بعضی ها مخالف مصرفش هستن. اما در بارداری به مقدار کم میشه از هر چیزی استفاده کرد. شما زیر نظر پزشک تون مصرف کنید بهتره
این لینک رو مطالعه کنید
https://farzand.net/expert-answer/1845016893-chicory-side-effects-in-pregnancy

2 Likes

نمیدونم اما منم یه مدتی میخوردم عزیزم اما نه مرتب چون یادم میرفت :confused:

من تودوماه اخرمیخوردم امانه بطورمرتب برای اینکه میگفتن بچه زردی نگیره اما بعداززایمان متوجه شدم زردی به دلیل تفاوت گروه خونی مادر وفرزند ایجادمیشه

2 Likes

اگر مصرف نکنی بهتره چون عرقیجات گیاهی باعث انقباضات رحمی میشه و حتی خیلی داروها و دمنوش های گیاهی باعث سقط میشه.هر کاری خواستی کنی حتما زیر نظر دکترت باشه

2 Likes

ممنونم

1 Likes

جدی ارغوان جان
بیششتر توضیح میدی؟

البته طب سنتی که ب نظر من و خیلیای دیگه خیلی ام معتبره میگه از سه ماه ب بعد هیچ داروی گیاهی اگه بصورت نرمال مصرف بشه و زیاده روی نکنید نه تنها اشکال نداره خیلی ام مفیده
نمونش زعفران که خطرناک ترینشونه برای سقط جنین در صورتی سقط میکنه که یه لیوان غلیظ بخوری اونم با قصد همینکار وگرنه بارها روی پلو چه تو مهمانی چه حالت عادی من مصرف کردم

اینا برای شرایط افراد سالمه البته نه کسی ک مشکل یا سابقه سقط داره

البته من مطمئن نیستم اما به تجربه از چندین زایمان وچند نفرکه بچه هاشون زردی شدید داشتن پرسیدم متوجه شدم علت زردی تفاوت گروه خونی من جون گروه خونیم منفی بود مجبور بودم تا بدونم گروه خونی دخترمم چیه تا امپول روگام رو بزنم برای همین روز اول تولد از دخترم خون گرفتن ومتجه شدم گروه خونیس مثله منه هردومونAهستیم برای همین دخترم زردی نگرفت ابجیم خودشBهست وهمسرشAبچشون شدAزردی داشت موقه تولد ازچن نفردیگم که زردی شدید داشتن پرسیدم گفتن ازمایش که دادیم گروه خونی مادر بافرزند متفاوت بوده برای همین بنظرمن یکی از علت ها تفاوت گروه خونی مادر وفرزنده

1 Likes

یه ماما میگفت پایه و اساس علمی نداره و فقط کبدت داغون میشه
و زردی بچه رو هم از بین نمیبره

واقعا یه بار فقط تو گوگول دیدم نوشته بود

نی نی چطوره؟

مرسی خوبه :heart_eyes:خوشگل شما چطوره ؟

1 Likes

خوبه الحمدلله :kissing_heart::kissing_heart:
رفتی سونو ؟

1 Likes

آره رفتم استراحت مطلق بودم

1 Likes

عهه
چرا:scream::scream::scream:

خون ریزی کرده بودم هیپواکوتورحمم باعث شده بود

الان که خوبی
ها؟؟؟

آره گلم رفتم دکتر گفت دیگه مشکلی نیست

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.