خوردن متفورمین

سلام خانوما من وزنم خیلی بالاست پریودم هم نامنظم. وبرای بارداری اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست بنظر شما روزی سه تا متفورمین بخورم ضرر داره؟

متفورمین چندمیخوری؟

بله ضرر داره آدم ک سرخود داروی هورمونی مصرف نمیکنه

متفورمین 500

سرخود نیس عزیزم دکتر بهم گفته روزی یدونه مابین غذا بخورم

سلام من روزی سه تا خوردم الان حالم بده روزی دوتا خوردم دیگه امروز نخوردم

1 Likes

دکتربه من ۱۰۰۰دادگفت شب همراه غذافقط

1 Likes

من تحت نظر دکتر خوردم دکتر هی ازمایش خون میگرفت
از دوز پایین شروع کرد یواش یواش هر دفعه برد بالا بعد هم که باردار شدم قطعش کرد بعضی دکترها ولی ادامه میدن تو بارداری به خاطر همین بدون تظر دکتر کم و ریاد کنی خطر برات داره

2 Likes

خب روزی یدونه رو بیشتر نکنید چون اگر لازم بود دکتر میگفت عزیزم

2 Likes

دوز مصرفی متفورمین بیش از روزی دوتا با دوز ۵۰۰ نیست

سلام عزیزم
حتما طبق دستور پزشک عمل کنید، هر چیزی حدی داره و کم و زیاد مصرف کردنش خیلی عوارض داره
ورزش منظم انجام بدید و تغذیه سالم داشته باشید تا وزن تون کاهش پیدا کنه چون خیلی موثره

1 Likes

ممنون خانم حکیمی… ببخشید یه سوال دیگه داشتم من 19 اسفند باید پریود میشدم نشدم بی بی چک و آزمایش بتا هم یه هفته بعدش دادم منفی شد… وبعد رفتم پیش دکتر آمپول پروژسترون تزریق کرد الان سه هفته گذشته ولی هنوز پریود نشدم امکانش هست باردار باشمو همه چی منفی باشه؟ یا اینکه پریود نمیشم حتی با تزریق آمپول پروژسترون دلیلش چی میتونه باشه؟

خواهش می کنم عزیزم
بهتره باز هم به پزشک مراجعه کنید تا اگر لازمه براتون آزمایش بتا و آزمایش های هورمونی بنویسه

1 Likes

بازم ممنونم آزمایش هورمون دادم هورمون بالاست

خواهش می کنم
پس به همین دلیل قاعدگی تون دچار اختلال شده باید دارو مصرف کنید تا هورمون ها تنظیم بشن
مراجعه کنید تا داروی مناسب تری تجویز کنن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.