خوراکی های مفید در بارداری

سلام دوستان غذاهای مقوی و میوه هایی که در اوایل بارداری خوردنشون مفیده، میشه بهم بگید؟
بعد خرما رو شنیدم میگن بچه رو سیاه میکنه درسته یا نه؟

با اجازتون من تغییر دادم عنوانتون رو برای بهتر دیده شدن موضوع

من نشنیدم خرما بچه رو سیاه کنه
زن عموم هم سر پسرش زیاد خرما میخورد ولی ماشاءالله پسرش اصلا سیاه نیست و خیلی هم باهوشه

خوراکیها:
از سوی بزرگان دین خوردن بِه ,سیب وگلابی وخربزه برای زیبایی وخوش خلقی, شجاعت نوزاد سفارش شده است.

خوردن انارشیرین برای زیبایی نوزاد
خوردن قاووت اصل برای تقویت مادر ونوزاد
خوردن بادام, سبوس برنج, سبزیجات, آلوسیاه، هلو, عدس, کلم, کاهو, عسل, انگور, روغن زیتون, زیتون, شیر ,فندق, سبزیجات

خرما خیلی خوبه عزیزم.پیامبر هم توصیه کرده زن باردار هر روز بخوره.بچه رو صبور میکنه.
شما چون تو 3 ماه اول بارداری هستین باید خوراکی و غذاهایی بخورین که هوش جنین رو تقویت کنه.
تو اینترنت سرچ کنید براتون لیست میاره.
مثل کنجد.ماهی…

1 Likes

تو کلاسا به ما گفتن کندر خورده نشه بهتره.چون مادر به اندازه کافی قرص آهن میخوره کندر باعث بیش فعالی میشه.
اگرم مصرف میشه باید خیلی با احتیاط مصرف شه

حتی تو ماه اول میگن به سه تا خرما سوره ی قدر خونده بشه و خورده بشه خیلی خوبه :blush::+1:t3:

1 Likes

براي الان ك اول بارداري هستين به خيلي خوبه الانم فصلشه
انار و خرما
كتاب ريحانه بهشتي رو تهيه كن همه چي توضيح داده

1 Likes

آره قسمت کندر رو پاک کردم :see_no_evil:

1 Likes

اتفاقامنم خرماخوردم ودخترم خیلی صبوره مخصوصا3-4ماه اول اصلااذیت نکردخیلی آروم بود

1 Likes

توماه های اخربامغزیجات مثل پسته گردو بادوم و…خیلی وزن کوچولوت میره بالا…تخم مرغ هم خوبه امازیادش خوب نیس آنزیمای کبد رو تحت تاثیرقرارمیده…انشالله بارداریت بی خطرعزیزمم :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.