خواهر شوهر پررو و پسر خرابکارش

اول خونه داریم بچه خواهر شوهرم اومد خونمون، یه بسته مداد رنگی داشتم پسر خواهر شووهرم گریه که میخوام، دادم دستش مامان شوهرم بچه رو با مداد رنگیا برد پایین، یه روز برا مدرسه لازم داشتم بهشون گفتم گفت برده خونه ی خودشون، به همین سادگی
روز سیسمونیم، پسر خواهر شوهرم ، دو تا از توپای مطهره رو با کمال پررویی برداشت که مال من مال من، با خودش برد خونشون، هیچی بهش نگفتم‌
مامان و باباشم که تعطیل، یه روز دیگه اومدن، تمام برچسب های روی کامیون شن مطهره رو کند، هیچی نگقتم
پریروزا اومدن برا اسباب چیدن خیر سرشون کمک کنن، این بچه هه که از اول تا آخر رو مخ بود بماند
گیر داد اینو میخوام، اونو میخوام، بعد یه کتاب رنگ آمیزی از سیسمونی مطهره برداشت که زندایی این مال من؟ گفتم باشه، رفت پای سبد اسباب بازیاش اینم مال من اونم مال من
باز اومد پیشم یه پلاستیک بده، ۴ سالشه، منم سرگرم کار، گفتم بیا بابا یه پلاستیک رنگی دسته دار دادم
اصلا فکر نمیکردم مامانش اینقدر احمق باشه که موافقت کنه
کتاب داستان و دوتا از اسباب بازیایی که ندیدم چی بود، کرد تو پلاستیک،‌مامان هر چند وقت الکی میگفت نه مامان، مال شما نیس، گفتم حتما نمیبره، موقع رفتن شد خودمون رسوندیمشون، گفتم حتما تو ماشین از دستش میگیره، دیدم نهههه
تا آخرین لحظه پلاستیکه رو محکم چسبیده بود و برد بالا
گفتم حتما مادرشوهرم یه کنار میگذاره بعدا میده به خودمون،
امروز که اومدم خونه ی مادرشوهر دیدم، رنگ آمیزی دخترم برگ برگ شده رنگ شده تو وسایل پسره اس.
اصلا حرف پولش نیس
اما من چکار کنم که ننه ی احمقش بفهمه خوشمم نمیاد از این حرکت، نمیشه که هر وقت میاد خونمون یه چیزی ببره
الان همین جنازه ی کتاب رو آوردم دستش دادم، مادرشوهر و اون یکی خواهره به روی خودشون نمیارن این مال بچم بوده، یه تیکه ای یه قلمبه ای… چکار کنم دارم حرص میخورم از دستشون…

4 Likes

عزیزم خیلی راحت بش بگو نه اجازه نداری برداری فوقش یکم گریه میکنه
منم هرچی اسباب بازی خریدم بچه خواهر شوهرم میومد چندتاشم برد خراب کرد دیگه نیاورد هرکیم میومد خونمون بچه داشت فوری میگفت بریم اسباب بازی بیاریم بازی کنیم خیلی حرص میخوردم
ولی همرو جمع کردم هر وقت میومد در اتاق میبستم بش میگفتم نه یکم گریه میکرد قهر میکرد دیگه ادب شد

1 Likes

مشکلم خواهر شوهره اس
وقتی خودش نمیفهمه که جلوی بچشو بگیره، از یه بچه ی ۴ ساله چه انتظار

1 Likes

والا خواهر شوهرم منم همینطوریه خودت باید ادبش کنی چند بار که ب بچه بگی نه مامانشم میفهمه

نمیدونم بعضی ها چرا اینطورین کلا بیخیالن بچشونم درست تربیت نکردن میره خونه مردم انقدر اذیت میکنه و بهم میریزه مادره انگار نه انگار همشم میگه بچس نمیدونه اگه الان جلو شو نگیره و ادبش نکنه بعدا هم نمیتونه

خودت باید دست به کار بشی دوبار اجازه ندی برداره ادب میشه مامانشم حساب کار دستش میاد .بهش بگو اجازه نداری دست بزنی به وسیله های مطهره قبلا هر چی خواستی بردی دیگه

1 Likes

عزيزم به بچه اين دفعه بگو عزيزم اگه ميخاي فقط همينجا بااسباب بازي ها بازي كن هروقت اومدي ميتوني بازي كني اينا مال مطهره اس چندبار بگي و نزاري دست بزنه ياد ميگيره اينها تقصير مامانشه ك بهش ياد نداده
چندبار كه ندى ياد ميگيره
ماك كسي هم مياد خونه اگه برا بچه هاشون وسيله بيارم اصلا نميگن ببريم يا مال ما باشه :roll_eyes:

2 Likes

بعضی ها فقط شوهر کردن اصلا هیچی از زندگی و همسر داری و تربیت فرزند نمیدونن .من که این مدل زنارو میبینم اعصابم میریزه بهم

2 Likes

دقیقا

یک پسر بی تربیتی هم داره،‌دائم کخ میریزه، اذیت میکنه
موندم چجوری به روش بیارم، اصلا حق نداشته کتاب بچه ی ببره، رنگ کنه، تیکه تیکه کنه به روپی خودشونم نیارن

بعد دقیقا همون بچه که خونه مردم مثل زلزله میمونه میرب خونه خودشون از دیوار صدا میاد از اون نه .قشنگ انگار بهش گفتن جایی میریم راحت باش خوش بگذرون

1 Likes

دودفعه جلوش دربیای ادب میشه .شما هیچی نمیگی اونم هر کاری دلش بخواد میکنه بعضی خواهر شوهرام که خونه داداششونو از خودشون میدونن میگن لابد داداشم خریده حالا چی میشه برداره .والا ما خونه داداشمون مثل مهمون میریم از جامونم تکون نمیخوریم

عزیزم شمابایدحرفی بزنید،بهش بگیدمال بچمه وچشات ووسفیدکن براش وبندازش بیرون،هرچی میخادبشه بزاربشه،من ازالان همه بچه هاازم میترسن

7 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

منم شاید چند بار در مقابل بی ادبی بچه هیچی نگم ولی بعدش اعصابم نمیکشه برخورد میکنم حالا هر کی میخواد باشه

ازبچه هابدم میادبجزبچه خواهروبردارم :joy:

1 Likes

آره بچه نمیفهمه خودمون بایدادبش کنیم

من از بچه بی ادب بدم میاد .البته بیشتر ازمامانش که نتونسته درست تربیتش کنه بچه که خودش مقصر نیست

3 Likes

زدی توهدف

بچه رو هر جور بار بیاری بار میاد بعضی ها فکر میکنن چون بچس اینکارارو میکنه ولی نمیدونه شخصیت آدما از بچگی شکل میگیره تا ۷ بعد که بچه بد شد زورشون نمیرسه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.