خواهر شوهرم گفت نمیخواد عروسی بگیرین

سلام دوستان من دیشب همسرم اومد دنبالم رفتم خونه مادرشوهرم بعد دیدم خواهر شوهرم هم اونجاست سر یه بحثی خواهر شوهرم یهو گفت شما دیگه نمیخواین عروسی بگیرین تو این اوضاع کرونا همین جوری برید سر خونه زندگیتون ( اینو هم بگم ما تمام کارای عروسیمونو کرده بودیم حتی جهاز هم چیده بودیم اما به خاطر کرونا عروسیمون عقب افتاد) منم مونده بودم چی بگم مادر شوهرم هم هیچی نگفت انگار اونم موافقه ولی من حتما دوست دارم جشن بگیریم بگید اگه بازم گفتن من چی بگم؟ چطوری بهشون بگم که من دوست دارم جشن بگیریم؟

4 Likes

سلام عزیزم خب راست میگه . تو این اوضاع ک نمیشه

2 Likes

بگو من دوس دارم جشن بگیرم لباس عروس بپوشم یه بار که بیشتر نیست

3 Likes

تو این اوضاع نمیشه ولی خب صبر کنن اتفاقی نمی افته

3 Likes

من نمیدونم خواهرشوهرت با منظور گفته یا نه.ولی یه چی برات روشن باشه عزیزم اگه عروسی بگیری خیلیا نمیان بخاطر کرونا.
واقعا نمیتونمم خودمو بزارم جاو.
من باشم تو این اوضاع نمیگیرم جشنو پولشم میذارم تو جیبم حالشو میبرم

3 Likes

اگه عجله ندارید یا بزار بعد کرونا بگیر یا بعد از محرم و صفر ایشالله که خوشبخت شید

جوابشو بده بگو دوست داری مراسم بگیری و صبر میکنی
البته من مراسم گرفتم ۶ سال پیش و خیلی خوب نبود برام و پشیمونم

با احترام بگو هرچی گفتی
خداهر منم همین مشکلو داشت با نامزدش صحبت کرد کفت بهش یه باره عروسی منم آرزو دارم لباس هروس تنم کنم و همسرشم قانع شد و مادرشو هم خودش قانع کرد الان نگه داشتن برا فروردین
کرونا تموم شد ک چ عالی… نشد هم قراره لباس عروس بپوشه آتلیه برن عکس بگیرن بعد یه جشن خیلی کوچیک خودمونی بگیریم ببریم راهیش کنیم ب خونه ش
البته برا خواهر من عقدش هم چیزی نگرفتن چون یه روز قبل از محرم بود 8 شهریور پارسال بود عقدش

1 Likes

جاری خواهرمم اسفند عروسیش بود تالار هم گرفته بودن کرونا ک اوج گرفت نشد و موند
از اون موقع جهازشم چیده بود مثل شما
اونم خردادماه همینجوری ک گفتم عروسی گرفت رفت سرخونه زندگیش

1 Likes

خوب راست میگه دیگه نگیرید بهتره برید سرزندگیتون بدن ی جشن میگیرید اوضاع بهتر شد خیلیا اینکاروکردن

1 Likes

اولا ب خواهرشوهرت ربطی نداره دخالت کنه دوما اگ عزیزم جشن برات مهمه ک تالاری جایی باشه صبر کن وگرنه ک میتونی بهترین ارایشگاه بری اتلیه بری ی دورهمی خودمونی ام بگیری

2 Likes

اگه همسرت باهات هماهنگه به اون بگو از طرف خودش به خانوادش بگه دوست دارم عروسی بگیرم تا جایی که میتونی روتو با مادرشوهر و خواهرشوهر باز نکن همیشه شوهرت رو بنداز جلو بگو شوهرم دوست داره شوهرم اینجوری گفت کلا اگه میتونی حرف خودتو از زبون همسرت بگو .

به منم 1 روز بعد عقدم گفت عروسی نمیگیریم برات منم بغض کردم ولی شوهرم برام گرفت… بهتره خانوادت بیان وسط بگن مگه بیوه زنه :rage:

آره اگه هم نمی تونه صبر کنه این بهترین راهه الان خیلیا این کار رو میکنن دیگه حسرت پوشیدن لباس عروسم تو دلشون نمیمونه :+1:

1 Likes

حالا شاید فقط نظر مادرشوهر و خواهرشوهرش این بوده و اصل همسرشه که اگه راضی باشه خودش عروسی رو راه میندازه و نیازی دیگه نباشه خانواده رو درگیر این موضوع کرد که خدایی نکرده دلخوری هم بین خانواده ها پیش بیاد

2 Likes

درسته ولی من حس این خانومو میفهمم مردا اکثرا دهن بینن و به نفعشونه خیلی کارا باید با همسرشون صحبت کنن ببینن نظر ایشون چیه

1 Likes

نه عزیزم اتفاقا منم دلم به این خوش بود گفتم شوهرم موافقه اینکه جشن بگیریم ولی خودش گفت نه تو این اوضاع نمیشه

1 Likes

حالا چون خواهرشورت گفته ناراحتی؟ خب حرف منطقی زده
الکی جشن نگیر مردم میان میخورن میرن آخرشم هزار جور عیب و ایراد میگیرن
به نظرم آرایشگاه برو لباس بپوش آتلیه و باغ برید، کلیپ و عکس بگیرید واسه آیندگان
ان شا الله اگه کرونا تموم شد جشن سالگرد میگیری

4 Likes

اتفاقا منم عقدم، خییلییا هم از خانواده خودم از خانواده همسرم گفتن تو این وضعیت عروسی گرفتن صحیح نیست،دیدم درست میگن منم اصلا دوست ندارم یک یا دو سال صبر کنم که شااااید کرونا بره پس به همین زودی میرم ارایشگاه لباس عروس میپوشم، آتلیه هم میریم و بعدشم میریم سر خونه زندگیمون

3 Likes

خیلی رک بگو نه بدون جشن نمیرم خونه م.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.