خواهریا انتقال دادم خیلی دعام کنید 🥰🥰🤲🙏

ممنونم خواهری
الهی به حق بزرگی خدا اونایی که نینی میخوان خیلی خیلی زود بیاد تو دلشون
خدا کمکمون کنه
دعام کن عزیزم :palms_up_together::palms_up_together:

7 Likes

ممنونم گلم انشاله
امیدم به خداست

1 Likes

عزیزم ان شاءالله دو هفته دیگه با خبرای خوش بیای وگپ بارداریت بزنی الهی امین:palms_up_together:

3 Likes

ممنونم عزیزدلم
فدات بشم
مرسی از دعای قشنگت
انشاله خدا لطفشو شامل حالم کنه

2 Likes

انشاالله انیدت ب خدا باشه خواهرم ششماهه کربلا دستتو بگیره:pray::pray:

4 Likes

برات ایه الکرسی خوندم سه ساله ی امام حسین ع دستتو بگیره

6 Likes

مرسی عزیز دلم
الهی آمین
خدا کمک کنه
خدایا به همه ما چشم انتظارا نظر کن

4 Likes

وای فاطمه جون
خدا تو دلیتو برات نگهداره
ممنونم
الهی آمین

3 Likes

مرسی عزیزم الهی تو هم از این خوشگلا نصیبت بشه مث من از پا درد نتونی تا صب بخوابی :joy:

3 Likes

الهی آمین عزیز دلم
الهی به شادی بغل بگیری
گلدخترت کی به دنیا میاد ؟

3 Likes

حتما حتماو۱۰۰درصدبه زودی زودزودگپ بارداریتومیبینیم گل خانوم ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله :green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::gift_heart::gift_heart::purple_heart::purple_heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

7 Likes

ممنونم فاطمه جون
الهی خدا به حق مهربونتیت حاجتتو بده گلم دعام کن خواهری
امیدم به خداست

3 Likes

انشاالله خداوند بهت فرزند صالح و سالم بده گلم:sunflower::palms_up_together:t2:

6 Likes

فدای توبشم دوست خوبم باشه چشم حتما:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

انشاءلله تا بیستم مهر عزیزم ۱۰ روز دیگ میرم وقت عمل بده دکتر

3 Likes

انشاالله شما و همه مادران چشم انتظار به آرزوی دلشون برسید

2 Likes

فقط استرس نداشته باش انشاا… مثبت میشه:palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

2 Likes

ممنونم عزیز دلم

2 Likes

به سلامتی گلم
به شادی بغل بگیری

1 Likes

الهی آمین عزیز دلم
ان شاله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.