خواهرم دوماه بیشتره اومده خونم واقعاکلافه شدم

درسته کسی تو شرایطت نیست شاید واقعا سختت باشه ولی حداقل میدونی پیش خودته بره خوابگاه ازش بی خبر میشی اینجوری خیال پدر مادرتم راحتره
تازه شهر غریبی خواهرت پیشته خیلی بهتره واست
حالا یوقتایی هم ممکنه کلافه بشی

4 Likes

باز خواهر از برادرشوهر راحت تره:joy:

6 Likes

منم با حرف بهار موافقم .خواهر خودتم که باشه راحت نیستی .خواهرتون میتونه بره خوابگاه روزهای تعطیل بیاد پیش شما .تنها نباشه .اگه شوهرتم پسرخالتم باشه اینا همش منته . خوابگاه داره منم چن سال خوابگاه بودم جای بدی نیست .

9 Likes

هیچ خودش تحصیلکرده اس باید بفهمه که .بجز خواهرتم خانوادتم باید نذارن تا این حد خونتون بمونه ممکنه باعث ناراحتی شما و همسرتون بشه

7 Likes

به خانوادت بگو…
یروز دوروز که نیست
خواهرت چه روئی داره هر چیزی حدی داره

6 Likes

:ok_hand:t2: دقیقا فک کن دختر۲۵ساله داری ابجیته خو

2 Likes

حسی ک بین پدرو دختر هست الان بین شوهر این خانوم و خاهرش نیس :blush: و هیچوقتم نمیتونه باشه

5 Likes

والاشماهاچی میگین اخه فک کنین خواهرخودتون بیاد خونتون بمونه ادم خسته میشه میخواددوتاشوخی خنده ای بغلی بوسی اصلامادرش نبایدمیذاشت که بره خونه دوتاجوون چه معنی میده دخترجوون اونجاباشه

10 Likes

من اصلا مخالف این کارم یعنی چی بندوبساطشم اورده حالااونجاپهن کرده

7 Likes

عزیزم ب مامانت بگو.بگو از جانب خودت نگه.از جانب خودش حرف بزنه.خواهرت الان درک نمیکنه.ان شاالله شوهر کنه متوجه میشه چ محبتی در حقش کردی.
واقعا سخته

6 Likes

چطور بابات اجازه داده ابجیت اینهمه سال خونه ی شما باشه :thinking::thinking::thinking::thinking::face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle:
مهمون اسمش روشه
صابخونه که نیست
قبل از اینکه حرمتها شکسته بشه برو براش خوابگاه خوب بگیر

5 Likes

من بهت حق میدم، درسته خواهرته اما ب هر حال ب شوهرت نامحرمه و بالاخره شوهرت یه کم معذبه جلوش و البته درستش هم همینه که جد و مرزها رعایت شه
باید مادرت حواسش باشه و بهش بگه بره خوابگاه
، به مادر یا پدرت بی رودربایستی بگو به نظرم، چون شما رسم مهمون نوازی رو ب جا اوردین

6 Likes

دقیقا، خواهر و غریبه نداره، دختر جوون تو خونه باشه آدم معذبه،اینجا آمریکا نیس و فرهنگ مردم ایران نمیپذیره این چیزا رو

6 Likes

افرین درسته حرفت :ok_hand:

4 Likes

خب خواهرته چ‌اشکالی داره عزیزم خودت باید نزاری بره خوابگاه من‌جات بودم‌میزاشتمش ور دلم و اصلا طاقت نمیوردم بفرستمش جایی اونم‌ تنهایی گناه داره خواهرشی اومده پیشت باشوهرتم رابطه داشته باش تو اتاق خودتون

آخه اصلا معنی نمیده،مخصوصا جوونهای الان ک تا نصف شب بیدارن،خونه ها هم کوچیکن زن و شوهر بخوان تو اتاق یه بغل کنن همو صدا میره، حموم برن بعد رابطه همه میبینن، قطعا فضای خصوصی نیاز دارن

7 Likes

من که مهمان بیاد پیشم طاقتم تا یک روزه :frowning:

1 Likes

اره اصلاادم خودش معذب میشه احساس اضافی بودن میکنه حالابه خواهرش گفته کی وسایلتومیبری بهش برم خورده تازه جاپیداکرده ادم میخوادباشوهرش راحت باشه اینجوری بین زنوشوهرفاصله هم میفته تازه

3 Likes

خوب پدرومادرت نباید اجازه بدن،انقدرخونتون بمونه

5 Likes

عزیزم همونطور که خیلیا گفتن بهتره از طریق پدر یا مادرتون اقدام کنین. خونه حریم شخصی زن و شوهره. شمام که مهمانداریتو انجام دادی. همونطور که ایران جان گفت میتونه روزای تعطیل یا وقتی دلش تنگ شد بیاد بهتون یسر بزنه. بلاخره زن و شوهر حرف دارن ، گاهی ناراحتی گاهی عشق و علاقه اس نمیشه نفر سومی با این همه مدت بمونه.

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.