خواهرا‌ کمک

تورا خدا جواب بدین من یه ماه پرید نشدم ولی خیلی دردش‌ داشتم بعد من میرم لیزر روی شکمم‌ مو داره میتونه‌ از اون باشه،و این که تنبلی تخمدان دارم

1 Likes

برای تنبلیه ربطی به لیزر نداره فکر کنم

چن جلسه میری موهات کمتر شده

دو جلسه اره خیلی بهتر شده عالیه

1 Likes

چن میدی

۴۰۰پاهام،شکم،کمر البته اپراتور دوستمه

1 Likes

اهان خیلی خوبه

لیزر ربطی ب پریودی نداره …خیلیا انجام میدن …پریود نشدن مال تنبلیه برو سونو بده یا آزمایش هورموتی

من دوسال پیش رفتم حالا نامزدم‌ میگم نزدیک عروسیم برم اخه الان قرصای‌ ضدبارداری میدن میترسم‌ بخورم از این داروهای‌ شیمیایی

1 Likes

ب خاطر تنبلیه
باید تحت نظر دکتر باشی

بنظرم اصلا قرص نخور اگ تنبلی داری تغذیه اتو رعایت کن و ورزش کن زودتر ب نتیجه میرسی …

با دارو گیاهی میشه کنترلش کرد اما باید بدونی تنبلی داری یا نه؟؟تنبلیت در چ حد هست خفیف یا شدید

اخه من رفتم دکتر دوسال پیش اونم دکترم‌ گفتن‌ که بعد ازدواج‌ نباید اصلا جلوگیری‌ کنم باید سریع بچه دار بشم ولی من واقعا نه خودم نه همسرم بچه نمیخایم‌ فعلا

1 Likes

نمیدونم من رفتم از دادم گفتن‌ پلی کیستی‌ ولی پریدیم‌ خیلی نامرتبه‌ اینم بگم که ارثیم‌ داریم

منم طبیعی کنترل میکنم بخاطر تنبلی اصلا قرص ضد بارداری نمیخورم چون دکترم بهم میگفت تنبلیت شدیده با قرص جلوگیری بدتر میشی

پس باید تحت نظر دکتر باشی شاید تنبلیت شدید باشه بتوانی درمانش کنی

چه دارویی عزیزم

1 Likes

نمیدونم واقعا نگرانم‌ میترسم‌ بچه دار نشم‌ اصلا باورت میشم‌ سر همین بچه با شوهرم با این که نامزدم‌ دعوام میشه اخه اون میگه نمیخام تا چندسال ولی من بخاطر تنبلی میگم حسرتش‌ به دلم نمونه‌ زود بیارم که خیالم راحت بشه

اگ فعلا قصد بارداری نداری ازدواج کردی با کاندوم جلوگیری کن …با اصلاح سبک زندگی …تنبلیت درمان کن

آزمایش هورمونی کامل بده …تا بدونی تنبلی تخمدانت بخاطر چی هست ذخیره تخمدانت در چ حدی هست اگ ذخیره تخمدان بالایی داشته باشی میتوانی تا چند سال بچه نخای اما اگ ذخیره پایین داشته باشی سریع باردار شو

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.