خواب مرگ خود

بچه ها فک کنم خداازدست من خسته شده ازبس بهش التماس کردم امروز میخواست راحتم کنه…خواب دیدم توخونمون خوابیدیم یدفه ازخواب بیدارشدم دیدم داره بارون شدید میاد ازپنجره میریزه توخونه میخواستم شوهرموبیدارکنم یدفه لحظه ی توقبرگذاشتن چندسال پیش یکی ازاقواما جلو چشمم اومد واحساس کردم میخام بمیرم میخواستم شوهرموبیدار کنم نتونستم انگار یکی بهم گفت عزراییلت اومده ودقیقا احساس کردم روح ازتنم داره خارج میشه ومن فقط بنظرم اومد که بگم استغفرالله وتمام سعیمو میکردم که بیدار بشم یدفه بیدارشدم ازخواب خیلی وحشت کردم

عمرت طولانی میشه

3 Likes

صدقه بذار کنار گلم ان شاءلله خیره

1 Likes

من همیشه خواب میبینم دارم میمیرم

شاید شام زیاد خوردی

صدقه بزار کنار زیاد به خواب توجه نکن
برا همه ی ماها پیش اومده کابوس ببینیم فقط نباید زیاد بهش فکر کنی

1 Likes

انشاالله که خیرباشه گلم نگران نباش صدقه بده

1 Likes

من یه زمان شنیده بودم خواب عروسی خودتو ببینی تعبیرش اینه ک ینی میخای بمیری :neutral_face:
چندین شب خواب عروسی میدیدم پامیشدم به شوهرم میگفتم گریه میکردم ک میترسم بمیرم :sweat_smile:
فقط خودمو اذیت میکردم بعد از چندوقتم دیگه خوابشو ندیدم
نباید توجه کنی بهش عزیزم

1 Likes

منم خواب عروسی خودمو دیدم ولی هنوز در خدمت شمام :grin:

بعضی از خوابا رویای صادقه س
نمیخوام برین تو فکر یا اینکه بترسین.
ولی داداش من هیچ وقت اهل خواب دیدن نبود.2 یا 3 ماه قبل اینکه فوت کنه همیشه خواب میدید همیشم میگفت خوابای بد میبینم.خود من خوابای بد میدیدم مامانمم همین طور
صدقه میدادیم اسفند دود میکردیم ولی بالاخره اتفاق افتاد.

1 Likes

مامان من خواباش همیشه تعبیر میشه.

:sob:
رویای صادقه ک وجود داره مطمئنا ولی آدم سعی میکنه حداقل به این موضوع فکر نکنه …
حالا از این ب بعد هرخوابی ببینم میترسم که :cry::cry:

البته میگن هرخوابی دیدید به نیکی و خیری تعبیر کنید
هیچوقت نگید وای چه تعبیر بدی داره چه اتفاقی میخاد بیوفته…
هرگمانی به خدا ببریم همون اتفاق خواهد افتاد…

1 Likes

حالا من خوابایی که داداشم دیدو تعریف نمیکنم.
ولی داداش من خدا خودش شاهده که چقدرررر محبوب بود.همه جا.به بچها درس میداد خصوصی بدون هزینه.تو شرکت آموزش میداد به بقیه همکاراش روز معلم براش کادو میخریدن.به همه کمک میکرد.خیلی خونگرم و شوخ بود.
وقتی میخواست این اتفاق بیفته خیلیا خوابشو دیده بودن.حتی روزی که این اتفاق افتاد یکی از فامیلای دور ما که خبر نداشت هنوز زنگ زده بود بابام گفته بود هوای بچه هاتو داشته باش خواب بد دیدم

من از اون روز به بعد هر وقت که خواب میبینم میرم دنبال تعبیرش.
قبلش برام مهم نبود

من میترسم تعبیر کنم حتی اگر واقعی باشه ترجیح میدم زودتر خبردار نشم تا اینکه همش به خودم استرس بدم :pensive::pensive:

کار خوبی میکنی تعبیر نکن

حالا ک گفتی دیگه نمیتونم ک همش یادش میوفتم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

:sweat_smile:
اگه تا الان خواب میدیدی و تعبیر نمیشده پس نگران نباش

آره ان شاءالله بقیش هم همینه :hugs:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.