خواب زیاد نوزاد بعد از زردی

پسر من هفت روزه بدنیا اومده دو روز اول بکوب گریه کرد بعدش زردی گرفت و دستگاه اوردیم گذاشتیم تو دستگاه دیگه بیشتر روز رو خواب بود الان زردیش خوب شده یکم صورتش مونده ولی خیلی میخوابه چیکار کنم طبیعیه

سلام گلم. اول اینکه قدمش مبارک باشه. دومم اینکه اره طبیعیه. خب نوزاده ، انتظار نداری که از الان باهات بازی کنه و برات دلبری کنه؟
صبر داشته باش اون روزاشم میرسه عزیزم:blush::blush:

3 Likes

دختر دایی شوهرمم تازه ب دنیااومده بودفقط فقط میخوابیدحتی وسط شیر خوردن نگران نباش طبیعیه الان بزرگ شده خوب شده

2 Likes

قربانت ممنون به زور بیدارش میکنیم خیلی نگرانم . البته دکتر گفته زردیش خیلی کم شده نیاز نیس باز ازمایش بدین

1 Likes

مبارکت باشه عزیزم،خوابش طبیعیه ولی واسه خوردن شیر بیدارش کن،خدای نکرده قندش میافته باید تند تند بهش شیر بدی

2 Likes

مبارک باشه خانمی طبیعیه خواب برای نوزاد خیلی خوبه چرا به خودت استرس میدی گلم

1 Likes

خیلی ممنون عزیزم بیدارش میکنم نمیزارم دوساعت بخوابه . دسشوییشم خوبه ولی بازم زردیش انگار داره باز میره بالا

1 Likes

ممنون فداتون. اخه تا دو روز پیش با کوچکترین صدا و تکون بیدارمیشد الان به زور بیدار میشه

قطره شیرخشت داروخونه داره دادی بهش من زردی پسرم ۲۲بود میخواستن اعزام کنن شهرستان نذاشتم خودم توخونه اوردم پایین بهش اب گوجه چند قطره میدادم اب زرشک تازه اگ داشته باشی خیلی عالیه

اصلا نگران نباش پسر منم اینجوری بود

عزیزم اگه برای زردیشم میگی ، اونم کم کم از بین میره ، دختر منم مثل کوچولو شما بود ، منم حساس ، حتی دوبار بعدشم بردم دکتر که گفت نیاز ب دستگاه دوباره نیست
وقتی حساسیتمو‌ دید گفت ، چون زردی از گوشه چشم و صورت شروع میشه ، از اون ورم اروم تر از بین میره.
نگران نباش. دکتر بهتر میدونه.
ما چون مادریم و بچه اولمونه ، نگرانیمون بیشتره
الهی که سلامت باشه.
در مورد شیرشم ، باران جون درست میگه.

بچه آبجی منم زردی داشت تو خونه یک هفته موند تو دستگاه درست شد،نگران نباش زردیشم درست میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.