خواب در هفته 22 بارداری

سلام بچه ها من درهفته ۲۲ بارداریم وخیلی زیاد مخصوصا شبها که خوابم لگنم درد میگیره مثل اینکه اصلا نمیتونم تکون بخورم باید بشینم باز دوباره به پهلوی دیگه بخابم دکترم گفته مشکلی نیست چون لگنت کوچیکه سنم ۲۳ ساله یه سقط هم داشتم میشه راهنمایی کنید

منم همینجوری بودم …تا اینکه با تحقیقات فراوان توی سرچ ها متوجه شدم .اب هویج خیلی خوبه …منم امتحان کردم …البته شبی یه لیوان با بستنی میخوردم …واقعا برام خوب بود …البته ویتامین آ زیاد داره .با دکترت حتما مشورت کن .

حتما از یه بالش واسه ی وسط پاهات استفاده کن …خیلی بهتره …حتی میتونی یه کوچولو هم بذاری پایینه پاهات که یکم پاهات بیاد بالاتر .

منم اینجوری بودم طوریکه استخونای لگنم موقع پهلو خوابیدن درد می گرفتو صدا می داد

منم اینجوری ام ،،شبا بدخوابم میشه،،ماه اخرم هستش

ممنون که راهنماییم کردی عزیزم منم اصلا هویج دوست ندارم حتما امتحان میکنم

آب هویج خوب نیس در دوران بارداری ، هویجم خوب نیس یه سرچ کن میفهمی چه قد مضره

ورزش چی آیا ورزش مناسبی هست که بشه انجام داد واز این درد راحت شد آخه بعضیا میگن چن لگنت کوچیکه

لگنت کوچیک باشه نمیتونی طبیعی بدنیا بیاری

ب مامی گپ خوش اومدی گلم :heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation:

مرسی عزیزم

چ بهتر عزیزم اونقد از زایمان طبیعی بد گفتن که واقعا از الان میترسم

1 Likes

تو ایران بده صبر ندارن میبرن با تیغ بچه میاد بیرون همونو سزارین کنی بهتره بعدش عفونتم نمیگیری

1 Likes

آب هویج منبع مواد معدنیه باعث میشه استخوان بندی بچه شکل بگیره .فقط باید با پوست خورده بشه و خیلیم خوب شسته بشه روزی یک عدد بیشتر نباید بخوره ک زیادش زردی میاره

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
قبل از مصرف هر چیزی با پزشک تون مشورت کنید

1 Likes

دوستان گلم زایمان طبیعی عفونت نمیاره،نه تا زمانی که به خودتون برسید.خانم گلم لگن درد شما بخاطر جا باز شدنشه که بچه راحت باشه.از زایمان طبیعی نترس.یکم از فوایدش بخون.من ۲سال پشت سرهم طبیعی زایمان کردم و۱درصد هم مشکل نداشتم

سلام مرسی عزیزم اون دفعه بهش گفتم چیز زیادی بهم نگفت

پس پزشک تون رو عوض کنید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.