خوابیدن روی شکم در اوایل بارداری

سلام
خوابیدن روی شکم در اوایل بارداری برای جنین ضرر داره و مشکل ساز میشه

سلام.
رو شکم نخوابی بهتره
اما دکتر من میگفت تا سه ماه ایرادی نداره

1 Likes

سلام تا زمانی که احساس میکنی می تونی بخوابی ن فکر نکنم ضری داشته باشه ولی زمانی شکم بزرگتر بشه اون موقعه خوابیدن روشکم سخت تر

1 Likes

سلام عزیزم
مادر در هر وضعیتی که دوست دارد و راحت است، می‌تواند بخوابد. شاید در ماه های آخر بارداری برای خود مادر روی شکم خوابیدن دشوار باشد ولی اگر دشوار نیست ممنوعیتی ندارد.
در وضعیت خوابیده به پهلوی چپ خون‌رسانی جفت بهترین وضعیت را دارد.

3 Likes

مرسی،ممنون از همتون :heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

البته من پنج ماهه هستم و هنوز رو شکم میخوابم. و اصلا احساس ناراحتی یا درد نمیکنم

1 Likes

واى من همش حس ميكنم نى نى اون تو له ميشه اگه رو شكم خوابيد :roll_eyes:

1 Likes

الهی عزیزم ن اونجا جاش امن فدات هیچی نمیشه گلم

1 Likes

گاهی منم همین حس رو دارم :grin:

1 Likes

ولى بازم يه خرده ترس داره :cry:

سلام، مامانم میگه رو شکم نخواب

شوهرمنم همش میگه بچم له شد درست بخواب…ولی وقتی حالت تهوع دارم یا کمردرد دارم به شکم میخابم خیلی زود خوب میشم/البته من ۱۰ هفته و ۳ روزمه…مامانم گفت تا اواسط ماه۴ اشکال نداره به شکم بخابی ولی بهتره ک به شکم نخابی ولی از اواسط ماه ۴ به اون ور به شکم نخابی که اصلا خوب نیس…البته مامانبزرگم که قابله بوده و هس میگه ازماه ۳ به اونور اصلا رو شکم نخواب که بچه اذیت میشه…دیگه بازم از دکترت هم یه سوالی بپرس

سلام عزیز
من الان ۲۶ هفتمه و دیگه نمیتونم روی شکم بخوابم
توام سعی کن از الان تمرین کنی تا عادتت بشه
من اوایل نمیتونستم به پهلوی چپ بخوابم یا روی شکم نخوابم اما الان کلا به پهلوی چپ میخوابم حتی وقتایی که بخوابم جابه جا شم توی خواب متوجه میشم و بیدار میشم، میبینم و بعد جابه جا میشم

سلام دوستان بارداریتون مبارک باشه ببخشید سوال دارم؟کسی بوده موقع عقب افتادن پریودی یعنی همون ماه اول ترشحاتش کم باشه یا همه ترشحاتتون از اول زیاد بوده؟من هنوز نمی دونم چرا عقب افتاد پریودم دنبال علائمم برام دعا کنید مرسی از همه

بستگی به بدنت داره برای ادمای مختلف متفاوت
مثلا من اصلا ترشح نداشتم،الان که ماه هفتمم تازه یه مقدار ترشح دارم
انشاءالله که هستی
عجله نداشته باش
انشاءالله به موقع باردار میشی

ممنونم عزیزم انشا الله نی نیت به سلامتی به دنیا بیاد😊

وا اصلا جنین هیچی.برای خودت ضرر داره، نفس چی جوری میشه کشید با این روش خوابیدن؟ برای قلبم بده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.