خوابیدن در بارداری رو کمر

سلام بچه ها من ۲۲ هفته ام واسه خوابیدن خیلی اذیت میشم نمی تونم پهلو به پهلو بخوابم تا رو کمر نخوابم خوابم نمیبره شنیدم هم واسه بچه هم خوب نیسته رو کمر خوابیدن قبلا همش رو پهلو چپ میخوابیدم راحت ولی الان چند شب خوابیدنم خیلی بد شد هم بدخواب شدم وهم پهلو به پهلو بخوابم خوابم نمیبره ولی رو کمر راحت خوابم میبره بنظرتون ضرر داره این جوری خوابیدن واسه بچه کمکم کنید اگه من اینجوری بخوابم اون اذیت میشه یان

ولی مجبورم تحمل کنم تا زمانی که خوابم ببر رو پهلو چپ یا راست خوابم ببر ولی یه وقت هایی میشه ازخواب که بلند میشم متوجه میشه روکمر خوابیدم بیشتر ازاین میترسم خدایی نکرد د مشکلی برای بچه پیش نیاد

به شوهرت بسپر وقتی که دید رو کمر خوابیدی به پهلوت کنه منم خیلی سختم بود البته الانم سختمه ولی وقتی به این موضوع فکر میکردم که اگه رو کمر بخوابم خونرسانی به جنین کم میشه عذاب وجدان میگرفتم به پهلو میشدم الانم دو تا بالش یکی اینورم یکی اونور وقتاییکه از پهلو خسته میشم میچسبم به بالش پشتیم یکم زاویه دار میخوابم یه چیزی بین پهلو و رو کمر خوابیدن ولی در کل خیلی سخته باید تحمل کنی

باشه فدات باید همین کار کنم ولی خیلی سخته برام

واى واقعا سخته من كه پهلو ميخابم وقتى ميخام پهلو عوض كنم نميتونم ب كمر برم بعد پهلو نفسم تنگ ميشه جديدا بلند ميشم يا نيم خيز بعد پهلو عوض ميكنم صبح ها هم پاهام خشك ميشن
دورتا دورت متكا بزار ك نتوني بچرخى كم كم شكمت بزرگتر بشه عادت ميكنى
يكى پشت كمرت بزار يكى بزار لاى پاهات

منم همين مدلى ميخابم خيلى بدخواب ميشم
جديدا حس ميكنم شكمم درد ميگيره يه كوسن خيلي نازك ميزارم دير دلم يكم مياد بالاتر بهتر ميشم

منم وقتی میخواهیم به پهلو بشم باید اول بلند شم بشینم و بعدا رو پهلوی دیگه بخوابم اینجوری واسه ام سخته زود نفس کم میارم و تپش قلب آدم میگیره من یه بالشت لای پاها م می زارم ولی پاها م وکمرم درد میکنه که نگو مجبور میشم بالشت پرت کنم کنارم جلو شکم ام می زارم یکی پاها م کنارش رد میکنم و دیگری می زارم روش میارم مثل حالت کوسی به شکم نزدیک میشه :joy::rofl::smiley: خوابیدمون پراز دردسترس

یعنی زیر شکم می زاری اذیت نمیشه بچه باید خیلی نرم باشه کوسن ات اره چون من وقتی می خوابم رو دست چپ خیلی خودم نعلت میکنم میگیم نکن رو دست هاش یا پاهاش من خوابیدم طفلی جای گشتن نداره دست پاهایی کوچلوش اذیت نشه دورش بگردم احساس میکنم یچیزی زیر پهلوم نمیدونم من خیالتی شدم یا هم اینجوری هستن چون وقتی میخواهم رو پهلو چپ بخوابم احساس میکنم بهم ضربه میزن به پهلوم من زود بلند میشم میگیم ای داد بیداد احتمالا من اذیت اش کردم دورش بگردم

چون تازگیا دارم حس اش میکنم بخاطره همین خیلی رو ش حساس شدم :heart_eyes::kissing_heart::kissing_closed_eyes::blush::wink::yum:

image

2 Likes

عزیزم این بالشت ها خیلی کمک می کنه

ای جان همین چیز خوبی کجا میشه تهیه اش کرد این بالشت یا بادی :thinking: بنظرت

1 Likes

بالشت هست عزیزم
خودتون هم می تونین درست کنین

جدی خیلی ممنون عزیزم ولی درست کردنش خیلی کارمیبره فدات منم که حوصله خودم ندارم این روزها بهتر بگردم مغازه ها شاید گیرم، بیاد بگیرم

1 Likes

اره والا منم اوايل همين مدل ميكردم نميتونستم سختم بود ولي الان يكم عادت كردم ولي چرخش پهلو ب پهلو دياد دارم تا خوابم ببره مكافاته

خواهش می کنم عزیزم

پس کاملا شبهات مثل منه منم بدترم دیگه :joy::rofl:

1 Likes

اره يه كوسن خيلي نازك درست كردم ميزارم يك گوشش رو زير شكمم قسمت زير سينه اخه وقتي ب پهلو ميخوادم انگار شكمم زيادي رفته زيرم واسه همون ميزارم يكم بياد بالا نره زير خودم خخخخخ درگيريما باخودمون :rofl::rofl::rofl:

اي جووونم ديروز واسه من كز كرده بود يه ور تا ساعت هفت بيدار بودم تا باز كرده خودشو :heart_eyes::heart_eyes:

بدجوری درگیری م ما ابجی پس من هم باید از امشب همین کار بکنم که شما انجام میدی ن بالشت دور برم جمع میکنم پس

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.