خوابیدن به پهلوی چپ در هفته 23

۲۳ هفتمه وقتی میخابم روی پهلوهام بخصوص پهلوی چپم یک چیزی سرمعده ام میسوزه ولی درد معده یاسوزش نیست همین که بلندشم بشینم یاوایسام میره واسه شماهاهم پیش اومده نمیدونم متوجه شدید یانه

1 Likes

شايد مى خواى ترش كنى مياد بالا وقتى بلند ميشى ميره

خب نت که میگه طبیعیه چون محتویات شکم میره رو به بالا جا باز شه برای رحم که داره بزرگتر میشه. اسید معده است جای معده تنگ میشه. من برا خودم سرچ کرده بودم. هفته 12. شما که هفته 23 ای دیگه. البته مال من شدیدتر از شماست. خصوصا اگه قبلش چیپس خورده باشم.

1 Likes

همیشه اینجوریه قبل خوابم من میگم شاید سر بچه اس روی معده ام :expressionless::expressionless:

1 Likes

منم قبلا ۱۲ هفته سوزش معده داشتم دراثر ویارم ولی این بااون فرق داره زودخوب میشه میسوزه بلندشم خوب میشه

1 Likes

همچنان فک می کنم اسید معده ست ولی کم، که میاد تا دریچه میرسه تا بلند میشی میره پایین. وقتی خیلی زیاد باشه اونوقت به این زودی ها نمیره پایین میسوزونه مری آدمو.
ببینیم بقیه چه نظری دارن.

1 Likes

بچت بريچه ؟
اخه الان اونقدا بزرگ نيست كه فشار بياره

1 Likes

اره بچم بریچه

نمیدونم شاید همینه ولی هرچی هست وقتایی که درازمیکشم اذیتم میکنه :sweat::sweat:

1 Likes

مريم جون منم كه هفته سي ام همينجوريم اما چون قرص معده ميخورم هميشه اينو حس نميكنم روزايي كه قرص نميخورم نصف شبا اين سوزشو حس ميكنم وقتي ميخابم و درازكشيده ام
نگران نباش همون اسيد معدته احتمالا

2 Likes

من قرص نمیخورم
ولا گاهی نگران میشم ولی الان خیالم یکم راحته چون شماهام گفتید اینجوریه پش طبیعیه

2 Likes

ساراجون امگا۳ هم میخوری؟

1 Likes

من روزي ٨،٩ تا قرص ميخورم عزيزم با بيچارگي
چون مجبورم
امگا سه رو ي روز در ميون ميخورم
قمبيون قرصه مولتي ويتامينمه كه ي امگا سه داره دكترم گفت دوتاشو باهم نخورم يروز مولتي ويتامينه رو بخورم ي روز امگا ٣

1 Likes

وای منم داره هی اضافه میشه به قرصام
امگا ۳ کی میخوری دکترم گفت هفته ایی یبار بخورم .الان من بعدناهار مولتی ویتامین میخورم وغروب قرص اهن که بتونم تااخرشب شیر بخورم امگا ۳ نمیدونم کی بخورم وقتش خوب باشه

2 Likes

همين قرص ها بهم تهوع ميده اما مجبورم بخورم
امگا سه رو بعد ناهار ميخورم اهنو بعد شام ميخورم

1 Likes

من چون ي روز امگا سه ميخورم ي روز مولتي ويتامين ،بعد ناهار ميخورم
ميتوني بعد صبحونه يا شامتم بخوري
مهم اينه كه با ي وعده غذايي بخوري

1 Likes

بعدناهار مولتی ویتامین که پریتاناله بعد یک ساعتش امگا ۳ میخورم یا امگا ۳ ازهفته بعد باشام بذارم

1 Likes

بنظر من بعد شام بخور عزيزم

1 Likes

ممنون عزیزم چشمم

1 Likes

:heart::rose:خواهش ميكنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.