خوابیدن با شکم در بارداری

سلام تاچه ماهی میشه دربارداری باشکم خوابید؟ایاخوابیدن باشکم برای جنین خطرناکه؟

دیگه بعد سه ماه سعی کنید به پهلو بخوابید… به شکم خوابیدن…اره واسه جنین خطرناک… خونرسانی به جفت و مختل میکنه

1 Likes

سلام عزیزم
تا وقتی شکم بزرگ نشده هر طور که راحتید می تونید بخوابید اما بعدش باید بیشتر به پهلو و مخصوصا پهلوی چپ بخوابید. اما اگر مثلا از خواب بیدار شدید و دیدید به پشت یا روی شکم خوابیدید نگران نشید و به پهلو بخوابید

1 Likes

من تا ماه آخر رو شکم خوابیدم

والا منم به پهلو نمیتونم بخوابم… دیگه ازبس گفتن خطرناک…ی بالش میزارم زیر شکم می افتم روش :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

بالشت بذارید مگه چه فرقی می کنه؟ خونرسانی به جفت بهتر میشه ؟؟ :smile::smile:
این ریسک ها رو نکنید خدایی نکرده پشیمونی به بار میاد

1 Likes

نه میزارم…که اتفاقا از افتادن رو جلوگیری کنم… خوابم میبره دیگه جهتارو از دست میدم…:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

آهان فکر کردم می خوابید روی بالش کلا :joy:

خیلی بد خوابم…از اولش همینجوری بودم…اصلا سر همین بدخوابی اول ازدواج چند بار شوهرمو از تخت انداختم پایین:crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

:rofl::rofl::rofl::rofl:

توماه اول باشکم خوابیدم،همش استرس دارم باخودم میگم الان این کاری که کردم واسه بچه خوبه این چیزی که خوردم شاید بدباشه.

نه خیلی استرس الکی نداشته باش… فقط فقط حتما میوه و سبزی جات و قبل استفاده خوب بشور و ضد عفونی بکن… غذاهای گوشتیم خوب بپز…

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.