خلاص شدن از شر مهمان مزاحم

چکار کنم از شر خاله هام راحت بشیم؟؟ هر روز به ی بهانه ای شام و نهار میاد خونه ما. خودش و شوهرشو بچه اش.
تو همه مهمونیای خانوادگیمونم بدون دعوت پا میشه میاد. دوتا از خاله هام اینجورین و هرچی ام براشون قیافه میگیرم و هرچی سگ محلشون میکنم بروی خودشون نمیارن.
حتی با دختراشون حرف زدم ک با ماماناشون صحبت کنن و بگن ک من راضی نیستم و حلالشون نمیکنم و حتی همیشه دارم نفرینشون میکنم. بازم میان.
ینی ی شام و نهار اینقد ارزش داره ک خودشونو مدیون میکنن و شکمشونو با لقمه حروم پر میکنن؟؟

نمیدونم چکار کنم ک نیان. بخدا از محترمانه ترین روش تا غیرمحترمانه ترینشو روشون امتحان کردم اصلا انگار ن انگار.
دعایی، ختمی، چله ای، دعانویسی چیزی میشناسین ک بتونه مشکل منو حل کنه؟؟ هرچی ک باشه هرچقدرم سخت حاضرم انجام بدم فقط دیگه این دوتا نیان خونمون. از شرشون خلاص بشیم ان شاء الله

5 Likes

عزیزم جای اینهمه حرص و جوش میتونی در رو براشون باز نکنی

5 Likes

چه دعایی اخه:joy: دعای نیومدن خاله ها:joy:
هر وقت خواستن بیان بگو ما نیستیم
یا الکی عکسای شمال بزار بگو ما رفتیم شمال یه ۱۰ روزی خبر نگیر از کسی بعدم که اومدی جواب هیچکیو نده اصلن اومدن درتونو زدن باز نکن

6 Likes

راستی شما متاهلین یا مجرد؟

2 Likes

مامانم از وسط نصفم میکنه. میگه آبرومون تو کل فامیل میره. من ک نمیتونم خواهرامو راه ندم خونم و…
بخدا خواهراش فقط برا شکمشونه ک میان اینجا ن برا دیدن ما

3 Likes

چ میدونم گفتم شاید دعایی باشه برای ایجاد دلسردی بین آدما. یا مثلا دعایی برای خلاص شدن از شر مهمون و یا خلاص شدن از گزند افراد مزاحم و…

3 Likes

اووووووو این همه نفرین و آه واس اومدن ی مهمون
وا خب درا باز نکن شما ک مهمون نواز نیسی جانم

5 Likes

نه مرتبه سوره کوثر وبخون فوت کن بهشون خودشون میرن،شنیدم امتحان نکردم

3 Likes

تازه پارسال میخواستیم خانوادگی بریم شمال همین خالم ک الانم اومده خونمون خودشون خودشونو دعوت کردن و گفتن مام باهاتون میایم. شانس اوردیم صاحب خونه شون فوت کرد و طبقه بالاشون خالی موند از ترس اینکه دزد خونشونو نزنه موندن و باهامون نیومدن.
اینا هر قبرستونی بخوایم بریم باهامون میان

3 Likes

اولا یدونه مهمون نیست. دوما از کجا الان فهمیدی مهمون نواز نیستم؟؟؟
این دوتا خاله من هر روز خونه ما هستن. هر روووووز
حتی ماه رمضونا میان سحری میمونن خونمون. درین حد همیشه هستن
ما مجبوریم تا موقع سحری خوردن بیدار بمونیم و با چادر بشینیم سر سفره سحری
تو ب اینا میگی مهمون؟ مهمون اونیه ک خودت دعوت کنی

2 Likes

اها من فکر کردم متاهلی پس مجردی کاریش نمیشه کرد نمیشه خودتو خراب کنی بین فامیل مامانت هم خب خواهراشه نمیتونه چیزی بگه
تحملشون کن
مگه بدیشون چیه براتون؟

2 Likes

میخونم ازین به بعد هر روز میخونم. ان شاء الله ک جواب بده. بخدا این هنوز نرفته اون یکیشون میاد
بجدم قسم تو این دو هفته ای ک گذشته ی روز بدون مهمون نبودیم. هر روز خونمونن سیر نمیشن
بخدا قسم از پس خرجشون برنمیایم دیگه. بابای من تو سن بازنشستگیه شغلشم آزاد بوده، نه حقوق سرماه داریم نه بیمه ک بهمون حقوق بدن. یدونه اجاره مغازه شراکتیه کل درآمدمون.
اینهمه مهمون خداییش ظلمه. بابامم راضی نیست ولی خاله هام از حروم و حلال فقط اسمشو بلدن.

2 Likes

ی مثال برات میزنم خودت دیگه تا تهشو بدون
امشب خونه داداشم شام دعوتیم. خالم طبق معمول همیشه نهار اومد خونه ما.
فهمید ک شام خونه داداشم دعوتیم، اومده به مامانم میگه برو ب پسرت بگو بره به شوهرم بگه شمام شب بیاین شام خونه ما. برو بهش بگو با شوهرم حرف بزنه ماروهم دعوت کنه

تا این حد آویزونن. بخدا خسته شدیم. اون یکی خالمم خداشاهده میان خونمون تا پنج صبح میشینن. ما داریم از خواب میمیریم، چشامون قرمز شده ها، اینا بروی خودشون نمیارن پاشن برن خونشون.
بخدا نمیدونم چرا اینا هیچی حالیشون نمیشه

3 Likes

اره فهمیدم دیگه اینا خیلی اویزونن
مامانت چی میگه اینجور مواقع

3 Likes

چیزی نمیگه به خودشون چون خاله هام یجورین ک میرن ی کلاغ چهل کلاغ میکنن و همه حرفارو عوض میکنن و ب نفع خودشون تو کل فامیل حرفارو پخش میکنن.
ما از ترس آبرومون نمیتونیم چیزی بهشون بگیم. فامیل ما ی جوریه ک خیلی زود حرف درمیاد و خیلی زگد حرف میپیچه.
بخدا موندم دیگه چکار کنم

3 Likes

خیلی زشته واقعا
چه رویی دارن اینا

2 Likes

عزیزم خوب نیست اینجوری نفرینـکنی ولی بخدا درکت میکنم یه نفر اینجوری کنه هر روز هروز بخواد بزه ولی زشته ب بچه هاش نگو …

3 Likes

این همه میان و میرن خب راز نگهدار هم بشن

1 Likes

بچه هاشون بخدا میگن مام از کار مامان و باباهامون خجالت میکشیم. هرچی باهاشون حرف میزنیم کار خودشونو میکنن. شما یکم کمتر تحویلشون بگیرین تا کمتر بیان
بخدا دختر خود خالم میگه من از کارای مامانم شرمندم ازت معذرت میخوام. میدونم ک خیلی اذیت میشین. کاش همینارو ماماناشون بفهمن

1 Likes

اینادیگه نوبرن !!!
اینا گونه جدیدی هستن که هنوز اطلاعات زیادی ازشون در دسترس نیست :joy:
والا من که نمیدونم چطور میشه باهاشون مقابله کرد

9 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.