خشکی صورت در بارداری

سلام دوستان
من ۲روزه صورتم خشکی زده میسوزه میخاره قرمز شده هرچی مرطوب کننده و پماد ویتامینAمیزنم خوب نمیشه
به نظرتون چکار کنم؟

2 Likes

سلام عزیزم
ویتامین A
مصرف نکنی بهتره
میتونی از روغن زیتون استفاده کنی

2 Likes

سلام گلم روغن بادوم تلخ از عطاری بگیر بزن منم اینجوری شدم مرطوب کننده بدترش میکنه

1 Likes

مرسی:heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

روغن بادوم تلخ
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
اوکی مرسی

1 Likes

جیگرتووو :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

مصرف ویتامین A تو بارداری خوب نیس بهتره بجاش همونا که بچه ها گفتن روغن بادوم… زیتون … نارگیل برای پوست خوبه بزنی :blush:

2 Likes

ء صورت منم خشک شده پس مال بارداریه

1 Likes

کلا تو بارداری پوست خشک میشه.
پوست همه جا.دستها پاها.صورت…

2 Likes

اره عزیزم زود از روغن استفاده کن تا زخم نشده
من نمیدونستم برا بارداریه ۱هفتس صورتم خشک بود ‌کرم نزدم چرب نکردم الان ترک خورده قرمز شده میسوزه وحشتناک با هیچ روغنی هم نرم نمیشه

ممنونم عزیز
روغن بچه بخرم خوبه؟

1 Likes

چون باددام و زیتون امتحان کردم خوب نیست تاثیری نداشت برام

1 Likes

روغن بچه هم خوبه نرم میکنه
باید امتحان کنی ببینی کدوم اثر داره واست

1 Likes

من روغن بزنم صورتم جوش میزنه

1 Likes

منم همینطورم ولی الان تو این شرایط هرجی روغن میزنم نه تنها خشکی برطرف نمیشه بلکه جوشم نمیزنم

عزيزم ويتامين اي هم خيلي خوبه اگه سوراخ كني و بمالي به پوست صورتت
دكترم بهم گفته بود مشكلي نداره پوستو خيلي شفافو براق نرم ميكنه شب تا صبح بزني صبح بشوري
اما چون سن بارداريت كمه و هفته هاي اولي حتما با دكترت مشورت كن اگه اوكي داد هيچي مثل ويتامين اي پوستو خوب نميكنه
همون قرصشو سوراخ كني و بمالي صورتت تاثيرشو سريع ميبيني من قبل بارداريم استفاده ميكردم واسه جوشها و صورتم پوستم محشر شده بود توو مدت كم

2 Likes

بهترین نرم کننده پوست وازلینه، اما بعد پنج شش ساعت درست نشوری جوش میزنه صورتت. کره کاکائو هم بعد از وازلینه.

1 Likes

من توهردوتا بارداریم بدجور پوستم خشک شد تبدیل شد به اگزما
کرم سیکاپلاست بوم b5 لاروش پوزای استفاده میکنم خیلی خوبه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.