خساست مادر شوهر

کسی هست ک خانواده شوهرش بشدت خسیس باشن

ن اصلا ماله من ک خیلی دست و دل بازن

مال من انقدر خسیسه هر روز سطل اشغالا چک میکنه ک میوه گندیده نریزیم توش درشون میاره خوباشونا جدا میکنه

2 Likes

واااااا:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:

ی هندوانه گرفته سه هفته اس بیرون گذاشته اش ک سرد بشه میگه حالا زوده ک بخوریمش :joy::joy::joy::joy::joy:

3 Likes

شوخی که نمیکنی آره؟:fearful:

مادرشوهر من از سوراخ سوزن رد میشه اما از در دروازه نه.یه وقتایی یه خرجایی میکنه واسه اطرافیانش خیلی گنده اما بهش بگیم فلان چیزو برا خودت بخر یا فلان ظرفتو استفاده کن میگه نه

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

منم خداروشکر خونواده شوهرم خسیس نیستن،معمولین

دقیقا …مال منم همینطوره

1 Likes

ن جون خودم خخخخ

خساست دیگه خیلی چنجش اوره

ی چیزی بگم نمیدونم هندوانه نفرین کردم یا مادر شوهرما میبینم خدااااا رو شکر رفته تو انباری قایمکی هندونه را باز کنه ههههههه

1 Likes

عزیزم مگه با مادر شوهرت یک جا زندگی میکنین؟

از من دست و دل بازن خدا روشکر

نه مال من گاهی احساس می‌کنم اسراف می‌کنن حرص می‌خورم، خیلی بدم میاد

1 Likes

مثلا چیکار میکنن که فکر میکنی اسرافه؟

مادرشوهر منم خسيسه هميشه ميگه من دوس ندارم از مواد غذايى ك دارم به كسى بدم ، يه بار مواد لوبياپلو رو فراوون درست كرده بود شوهرم بهش گفت مامان يكى دوبسته رو بده به ما ، مامانشم سريع گفت نخير خودم درست كردم بريد خودتون بخريد درست كنين ، انقده دلم شكست كه نگو واسه دوبسته لوبيا سبز ك ارزش دوهزارتومنم شايد نداشته باشه خودشو خراب كرد ، ولى سمت خودمون خداييش خانوادم بى دريغ كمك ميكنن مامانم هرچى درست كنه چندبسته اول برا ما ميزاره بعد يه سريا ميان ميگن مادرشوهر خوبه والا ما ك خوبشو نديديم

1 Likes

تو عقد كه بوديم يكسره ميگفت نريد بيرون غذا بخوريد همون مرغ و ك بيرون ميخوريد بخريد دوبار همه باهم ميخوريم چكاريه اخه اين همه پول بيرون بريزد
ما هميشه يواشكى ميرفتيم تفريح مبادا مادرشون ناراحت بشه
اخه مثلا دوتا ساندويچ چقد ميشه كه نخواد پسرش با زنش خوش باشه

1 Likes

وااااااا چ ربطی ب ایشون داشته اخه زن و شوهر دوس دارن باهم برن بیرون غذا بخورن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.