خرید گوشی یا طلا

چرا هست عزیزم بپرسی پیدا میکنی
قرار نیس که مد روز باشه
گوشی مهمه اما ضروری نیس و به مرور که استفاده میکنی از ارزشش کم میشه
طلا بهتره هم الان استفاده میکنی هم میتونی بعدا بفروشی و پولشو استفاده کنی

3 Likes

اره درست میگی :ok_hand:t2::ok_hand:t2::heart:

نه بابا مامان ها همینن تا ی ذره پول جمع میکنم مامانم میره رو مخم بیا ی طلای ریز بردار میگم نمیخوام بابا به چه دردم میخوره من که نمیخوام ازدواج کنم نگران جهیزیه باشم
میگه نه فردا همین هارو میفروشی منم پول میذارم برات ماشین میگیریم

2 Likes

:joy::joy::ok_hand:t2: وای اره بخدا
مخمو از صب خورد بسکه بگه طلا بخر پس فردا سربلندی خودته:neutral_face:حالا انگار اونا سرعقد سرویس بدن یا گوشواره چ فرقی میکنه:neutral_face::neutral_face::joy:

پس گوشی بخر

1 Likes

ی چی بگم بخندی :joy:
همزمان گوشی من و داداشم خراب شد
جفتمون سر گوشی مامانم کتک کاری داشتیم چند ماه همینجوری گذشت دیگه بابام گوشی منو داد درست کردن
ولی مامان و داداشم هنوز با هم استفاده میکردن بعد دوباره گوشی من خراب شد :joy::expressionless:(سلطان تر زدن تو وسایل) دیگه بابام گفت جهنم ضرر رفتیم دو تا گوشی گرفتیم من و داداشم یارو هم تخفیف داد 500 تومن چون دو تا ورداشتیم

درکت میکنم خیلی سخته همزمان بخوای گوشیتو با یکی شریک بشی

2 Likes

اگه سامسونگ میخای یه a70بگیر قیمتشم هقت هشت تومنه،من باشم تو این وضعیت نوت نمیگیرم ک اخرش هزار تومن نداشته باشم،بقیشم برو طلا بگیر

2 Likes

اگه گوشیت سالمه طلا بخر.
من گوشی هانر 8 مال 3 سال پیش هنوز مثل چی کار میکنه :joy:
بیخیال مد و اینا مهم اینه کارت راه مینداره.
من الان میتونم ایفونم بخرم ولی مگه دیونه م. بچم هر دقیقه بکوبه تو دیوار، یا بنداز پشت تخت و کمد… :neutral_face:
همین خوبه کارمو راه میندازه پولامو هی طلا میخرم.
هر کس ی جور طرز فکر داره عاقلانه ش خرید طلاس. حتی اگه ازش استفاده نکنی بازم برد کردی :wink:

5 Likes

نظر من :
عقل میگه طلا
احساس میگه گوشی
:rofl::rose::rose::rose::rose:

1 Likes

:joy::joy::joy: وای بیچاره مامانت و داداشت …
خیلی سخته
باز مامانم درکش بالاست زیاد استفادا نمیکنه

1 Likes

:ok_hand:t2::ok_hand:t2::heart: شاید اینکارو بکنم

من بودم موبایل میخریدم چون بیشتر با موبایل کار میکنی

2 Likes

مگه A10چشه عزیزم ،یاد بگیر خودت با کسی مقایسه نکنی اینجوری دنیا برات سخت میشه سال بعد باز یه سری گوشیهای جدید تر میاد نمیشه که هی بهوای عوض کنی ،به حرف مادر گوش کن اگه حتی طلاهارو هم دوست نداری بالاخره بعدا میشه عوضش کرد

3 Likes

به نظر من گوشیتو بده مامانت با 8 تومن برو یه گوشی واسه خودت بخر با 10 تومنم سکه بخر یا دو تا نیم سکه یا حتی 3 تا ربع هم میتونی بخری

2 Likes

به نظرم طلا بخر
راستی پولداری شما چه ربطی به دی ماه داره؟

1 Likes

شغل شون این مدلیه:joy::woman_facepalming:t3:

2 Likes

دکی احساسی تصمیم نگیر:neutral_face:اگ قراره درستو ادامه بدی گوشی مدل بالا برا پز دادن ب درد عمت میخوره …پس همونو طلا بخر ی نیم ست مشتی میشه

2 Likes

چه باحال:confused::ok_hand:

2 Likes

نظر من گوشی چون الان دلت گوشی میخواد بعدا انقدر سرت شلوغ که دیگه گوشی بی اهمیت ولی الان گوشی بخر برا طلا فرصت زیاد حالا

2 Likes

کجاش باحاله :neutral_face::woman_facepalming:t3:مزخرفه مام همین مدلیم ی ماه داریم خوب میخوریم ی ماه نداریم نون خشک و لوبیا سق میزنیم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.