خدا کنه دعوت شم 😢

تصمیمو گرفتم میخوام برای فرهنگیان انتخاب رشته کنم ولی چون رتبم خوب نیست فک نکنم دعوتم کنن :sob:
خداکنه دعوت به مصاحبه شم
از فکر اینکه یه سال دیگه باید بشینم این کتابای لعنتی رو بخونم دارم دیونه میشم ، بیشتر دوستام رتبشون خوب شده امسال میتونن قبول شن صد درصد ، فقط من پشت کنکور میمونم خیلی احساس بی عرضگی میکنم ، پایین ترین معدل من تو کل دوران تحصیلم ۱۹/۵ بود ، اصلا فک نمیکردم کنکورم اینجوری شه این چند روزه حالم خیلی بده حس پوچی دارم :disappointed:
کسی هست اینجا پشت کنکوری بوده بعد تونسته باشه رتبه خوب بیاره سال بعد؟؟؟

5 Likes

چند شدی ؟

2 Likes

ول کن توروخدا ، این دو سه روز فامیلایی که اصلا نمیشناسمم همش زنگ میزنن میپرسم چیکار کردی ، چند شدی :sob::sob:

2 Likes

من
یه سال پشت کنکور موندم
اصلا هم چیز بدی نبود
هیچ اتفافیم نیفتاد
به هیچ کسم هیچ ارتباطی نداره
سعی کن همیشه مسیر خودتو بری
تو مسئول زندگی خودتی
نه مقایسه خودت با بقیه
تو دانشگاهم هیچ خبری نیست
چه برسه الان که آنلاینه
الکی حرص نخور
خوب بخون
تمرکز و آرامشتو بالاببر مطمئن باش نتیجه میده

2 Likes

بیشتر به خاطر پدر و مادرم ناراحتم ، از وقتی نتایج اومده خیلی بهم ریختن ، مامانم کلی گریه کرد خیلی احساس شرمندگی میکنم پیششون :cry:

2 Likes

الان که پشت کنکور بمونم باید همین کتابای خودمو دوباره بخونم یا کتاب بچه های کنکوری امسالو؟ چون کتابا یه تغییراتی داشتن

1 Likes

من کنکورم چندین سال قبل بود
من ورودی 95 بودم
نمیدونم عزیزم

2 Likes

پس به خاطر اونام که شده باید بمونی پشت کنکور و خوب درس بخونی
همه این روزا رو میگذرونن
این ساده ترین بخش زندگیه و مشکلاتشه
پس وظیفته که کم نیاری

2 Likes

ممنون بازم با پیامتون یکم دلگرمی گرفتم

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم
قوی باش
مطمئن باش موفق میشی :heart:

2 Likes

سعی میکنم :broken_heart::purple_heart::purple_heart:

1 Likes

اره هزاران نفر این شرایط رو داشتن و دوباره خوندن
بی عرضگی‌نیس اگه درسات خوبه یعنی ضعفت توی تکنیک های تست زدن بوده
بشین خوب رو این چیزا کار کن و تا میتونی بخون و تست بزن حتما رتبه خوبی میگیری

2 Likes

غصشو نخور
الان من حتی یه لحظم یاد اون روزا نمیفتم
میگذره عزیزم

1 Likes

منم پشت کنکور موندم تازه بدتر از تو . سال اول که خب چون تازه ازدواج کرده بودم نخوندم پیش دانشگاهی مستمع آزاد بودم چون امتحانای کشوری رو نتونسته بودم بدم دستم همون روزا شکسته بود
سال بعدش رتبه م بد نشد همه ی هم کلاسیام رفتن دانشگاه هر چی آوردن رفتن ولی من بازم موندم :disappointed: اینبار به خودم قول دادم همون چیزیو قبول شم که از خودم انتظار دارم . این دفعه دانشگاه فردوسی رشته شیمی قبول شدم که سومین رشته سخت دنیاس تو ردکینگ جهانی. خیلیا مسخرم کردن ولی بعدش اون سالی که قبول شدم حتی یک نفر هم تبریک نگفت . آدما فقط منتظر شکست ما هستن و هیچ وقت با تو پیروزیتو جشن نمیگیرن:blush:

3 Likes

همه ی دوستام و حتی اونایی که شاگرد اول کلاس بودن الان ترک تحصیل کردن درسته من آروم آروم پیش رفتم ولی تلاشم پیوسته بود…الانم دارم برا ارشد بیوشیمی بالینی میخونم به امید اینکه دکتری رو بتونم هماتولوژی بخونم
برات آرزوی موفقیت میکنم تو هم برا من دعا کن

2 Likes

مگه دنیا ب آخر رسیده؟:neutral_face:
واقعا درکتون نمیکنم
دنیا خیلی‌ بزرگتر از دوتا کتاب و دانشگاه و درس خوندنه

2 Likes

بهتر نیست یکم ب خودت و خانوادت استراحت بدی؟؟؟
ببین زندگی اینقد طولانی نیست بخاطر یه دانشگاه رفتن خودتو خانوادتو نابود کنی

2 Likes

ممنون :purple_heart::purple_heart:

1 Likes

:purple_heart::tulip::tulip::tulip:

1 Likes

درسته ولی آینده شغلی من و همه چیز وابسته به دانشگاه هس ، و جدا از اینا شوکی که بهشون وارد شده خیلی سخته هیچ کس حتی خودم فکر نمیکردم اینجوری شه :pensive:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.