خدا رو شکر که شما دوستان هستید

سلام و شب بخیر به همه دوستان.
من تا قبل از اینکه عضو مامی گپ بشم خیلی تنها بودم،تو شهر غریب هستم و خیلی دلم میخواست دوستی داشته باشم که باردار باشه یا در حال اقدام.واقعا از خدا خواستم دوستی بهم عطا کنه که از اونجایی که خدا هیچوقت کم نمیده این همه دوست خوب پیدا کردم.خدا رو شکر
:pray::pray::pray:

9 Likes

:joy: با منم دوستي یا نه؟:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

فدایت عزیزم مام خوشحالیم که دوستی مثل توداریم
اینجا عالیه واسه همه مون امیدوارم تااخرش این دوستیمون ادامه پیداکنه
وانشالله نی نی تون سالم بغلت ببینی

2 Likes

قربونت نوشین جون:heart_eyes:

1 Likes

انشاالله هممون نی نی هامون رو سالم در آغوش بگیریم و دوران آسانی به لطف خدا برای همه باشه،و بخوبی تربیت و بزرگشون کنیم

3 Likes

انشالله عزیزمی

1 Likes

دقیقا منم همین طور بودم
الان خیلی خوبه همش مشغولم
یا دارم برای بچه دعا میکنم
یا سوال دارن از گوگل نگاه میکنم جواب بدم
حسابی سرم گرم شده
منم از همتون تشکر میکنم
مخصوصا از مامی یارهای عزیز بالخصوص نیلوفر حکیمی عزیز
همیشه اماده جواب دادن به سوالها ست
بوس برای همه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

5 Likes

خداروشکر

2 Likes

منم دقیقا مثه شما، خیلی احساس تنهایی میکردم مخصوصا که هرکی که منو میدید هی سرکوفت میزد که چه فکری کردی تو این دوره زمونه باردار شدی همش فکر میکردم چه کار ضایعی کردم :joy::joy: ولی از وقتی تو مامی گپ یه عالمه دوست باردار یا درحال اقدام پیدا کردم خوشحالم که من تنها نیستم

4 Likes

وا خاک عالم به بارداريت چکار دارن؟ :joy::unamused:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:
والا به خدا از فک و فامیل گرفته تا دوست و آشنا
من تا دوسه ماه پیش تو ارایشگاه کار میکردم همون اولش که بارداریمو به مشتریام گفتن انقد غر غر کردن که میخای چیکار مگه بیکاریو … نصفشون بیشترشون پریدن یکیشون که همون اولش قهر کرد :joy::joy::joy: میگفت از بچه بدم میاد
یا چن وقت پیش رفتم بیمارستان واسه سونو، مرده که پشت میز بود گفت خانوم چه فکری کردی تو این وضعیت که پوشک شده ۹۰ تومن باردار شدی گفتم آقا به خدا وقتی من باردار شدم هنوز این وضعیت پیش نیومده بود پوشکم نصف قیمت بود من چه میدونستم قراره تحریم شه :joy::joy::joy:

3 Likes

محل نده!فضول هستن ملت!شاید تو شرایط شو داری ممکنه یکی نداشته باشه خب نیاره

1 Likes

اره یبار دیگه عصبی شدم به یکی از مشتریا که هی زر زر میکرد گفتم عزیزم مگه تو قراره خرجشو بدی پس انقد حرص و جوش نخور

4 Likes

وااای به منم همه میگن چرا باردار شدی تو این شرایط :disappointed_relieved:

2 Likes

چه بساطیه از دست مردم فضول
اینا رو ادم باید بشوره پهن کنه تا از این غلطها نکنن
والاا

4 Likes

نه باباا فکر کردم‌فقط عاطی جون این طوری بوده
ااا

1 Likes

خیلی بده واقعا که بیشعورن
از اونا بیشعور تر کسایی ن که میگن من بودم مینداختم مگه خرم ینی فک کن من چن بار شده از اینو اون شنیدم که میگن مگه مغز خر خوردیم بچه بیاریم بعد قیافه منو اون لحظه باید ببینی :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:
بذار بگن مهم نیس که :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

منم دقیقا همینطور .بعضی حرفا هست که به هرکسی نمیتونی بزنی ولی اینجا تو مامی گپ هر درددلی داشته باشیم میتونیم راحت مطرحش کنیم باهم .خیلی عالیه

3 Likes

مگه نشنیدی میگن دهن مردم برای حرف مفت همیشه بازه.؟؟؟؟

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.