خدایی چند نفر تو دعاهاتون اسم منو میارین🙁

من توونیکاوتنهاویاسمین ودوتاازدوستام روخیلی یادمیکنم ایشالادامنتون سبز بشه

1 Likes

مرسی عزیز دلم از بزرگیته انشالله دعاتون بگیره⁦:heart:

1 Likes

من شخصه خاصی یادم نمیمونه ولی دعا میکنم همه به حاجتاشون برسن مخصوصا اونایی که بچه میخان فقط یه چنروزه موقع افطار همش یاده زهراجون میفتم @Zahrajooon :sweat_smile:

3 Likes

:pray::grin::grin::heart:

1 Likes

پن چون دقیقا اسم توذهنم نمی مونه همیشه کلی دعا میکنم مثلا تو دعاهام میگم تمام خواهرای گلی که تو گروه مامی گپ هستن یا تک تک فالوورام تو اینیستا :heart_eyes: و تمام کسانی که بهم التماس دعا گفتن .اینطور خود خدا هم میدونه کیو میگم اینکه بشینم تک تک اسم بگم واقعا سخته ادم توذهنش نمی مونه

2 Likes

مرسی عزیزم⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩راستی به داداشت گفتی دعام کنه:persevere::pray:

1 Likes

الهی من فداتشم تینای مهربونم :pleading_face::pleading_face::pleading_face::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
مرسی از این همه لطفی که بهم داری خواهری :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خدا صدای دلتو بشنوه :cry::cry::cry:

2 Likes

:see_no_evil::see_no_evil: واااای همین الان پیام میدم بهش ببخشید گلم یادم رفت

1 Likes

خدانکنه عزیزم انشاءالله به حق همین شبایه عزیز یه نی نی گوگولی بیاد تو دلت :palms_up_together::palms_up_together:

2 Likes

الهی قسمت همه منتظراش بشه :cry::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
قربونت برم

3 Likes

عیب نداره مرسی ازت عزیز⁦:heart:⁩⁦:heart::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::leaves::heart_eyes:مرسی واقعا

1 Likes

پیام دادم گلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: الهی،به حق این شبهای عریز حاجت دلت با حکمت خدا یکی باشه و نتیجه مثبت بگیری

1 Likes

آمین دستت درد نکنه⁦:heart::cherry_blossom::pray:اجرتون با خدا

2 Likes

دقیقا منم
همیشه تو دعاهام میگم ب همه چشم انتظارا اولاد سالم و صالح بده منم همینطور

3 Likes

دستت درد نکنه که دعام میکنی
من تک تک آدما رو سعی میکنم دعا کنم
اتفاقا دیشب چادر توی خونه سرکرده بودم داشتم احیا انجام میدادم آرایشم داشتم یهو یادم افتاد عه مهنا توی خونه باباش چادر سرش میکرده و اسمت اومد روی زبونم و دعات کردم که هرچی خوبیه برات پیش بیاد و خدا بهت انقدر خوشبختی بده که خودت انگشت به دهن بمونی

2 Likes

حالا چه دعایی کردی برام؟
@Mohanna

1 Likes

گلم وظیفه است مرسی ازت انشالله هرچی میخای برسی⁦:heart::cherry_blossom::leaves::pray:واقعا در انتظار خوشبختی ام انشالله که هرچی گفتی براورده بشه:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::leaves::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 Likes

نصف شب بود هیچکس تو ذهنم نیومد اسمش باورت میشه فقط تو میرام تو ذهنم بودین میرام مریض بود گفتم انشاءالله زودتر خوب شه عذاب میکشه توام نمی‌دونستم چه مشکلی داری گفتم هرچی میخاد بهش بده

1 Likes

خداخیرت بده
من آرامش و سلامتی و خوشبختی و حال خوش میخوام همیشه

1 Likes

آمین:pray::kissing_heart::heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.