خدایا شکرررت منم مامان شدم

بچه ها منم مامان شدن امروز موعدم بود بی بی چک زدم مثبت شد رفتم ازمایش دادم اونم مثبت شد خیلی خوشحالم خدا قسمت همه منتظرا بکنه امام زمان دلمو شاد کرد دلتون شاد شه ایشالله

26 Likes

مبارک عزیزم…ایشالله بسلامتی بغلش بگیری:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قربونت برم ابجی مرسی

مبارک تون باشه انشالا بارداری خوبی داشته باشید :rose:

1 Likes

خیلی ممنون خانم حکیمی خیلی زیاد سوال پرسیدم تو این چند ماه شمارم اذیت کردم اجرتون‌با امام زمان

2 Likes

خواهش می کنم عزیزم
کاری نکردم که
انجام وظیفه کردم
ممنونم از لطف تون :rose:

1 Likes

مبارک باشه .به سلامتی انشالله .واسه منم دعا کن

واااااى عزيييزم خيلى مباركه

علائم هم داشتی ؟؟

مبارکت باشه عزیزم.ایشاله حضرت فاطمه کمکت کنه بارداری و زایمان راحتی داشته باشی و خدا ی بچه سالم بزاره تو دامنت

الهی،شکر،عزیزم مبارکت باشه گلم انشالله این دوران رو،صحیح و سلامت طی کنی

مرسی ابجی ممنون

1 Likes

محتاجیم به دعا به خدا التماس کردم من مهمونتم این ماه تو هم برا پا گشا بده التماس مهدی شو کردم امام زمان دامنتو سبز کنه

3 Likes

قربونت برم‌ابجی مرسی

مرسی عزیزم خدا قسمتت کنه

1 Likes

بر عکس ماه های قبل نه فقط یه هفته به موعد شدید درد پریودی داشتم خیلی شدید رحمم درد میکرد بعدش هیچی تا دیشب ک سست بودم حالت تهوع یکم خفیف داشتم اونم میگفتم از استرسه شب تو‌خواب دیدم اش نذری میدیم بیدار شدم گفتم بریم بی بی بخریم دیدم دو خط شد رفتم از دادم اونم مثبت شد

3 Likes

مرسی عزیزم

مبارکت باشه عزیزم:rose:، برامون دعا کن:purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart:
علائم چی داشتی؟

2 Likes

واى عزيزم مباركت باشه ان شالله ب سلامتى بارتو زمين بزارى :kissing_heart:

2 Likes

مبارکه عزیزم بسلامتی این دوران طی کنی :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart: ب حق این روزای عزیزدامن همه منتظراسبز بشه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.