خداحافظی 🖐🖐

سلام دوستان عزیز
حدود یک ماهی عضو مامی گپ بودم…قصدم از عضویت این بود که اگه سوالی دارم بپرسم وگرنه خیلی اهل چت کردن و سرک کشیدن تو زندگی خصوصی دیگران نیستم.ولی خب متاسفانه فهمیدم اینجا اکثر اعضا سن و سال و تحصیلات کمی دارن و نمیتونم زیاد ازشون کمک بگیرم…خیلیها هم که فقط برای چت کردن اینجا هستن و اصلا نه جواب سوالی رو میدونن نه اصولا سوالی براشون پیش میاد…
البته اینم بگم درصد کمی از اعضا هم خانم های باشخصیتی بودن و باسواد.
مسئله ای که بین منو اون خانم پیش اومد رو تقریبا همه میدونید…باتوجه به شناختی که دستم اومده اگر این برخورد با فرد دیگه ای میشد تو مامی گپ برخورد به شدت تند تری با هاش میشد…خودم چند روز پیش تجربشو داشتم…من سعی کردم با کلمات زشت جو رو خراب نکنم.ولی با این حال ممکنه بعضیهاتون منو شماطت کنید …نظرات همه متین ولی خب منم واسه خودم شخصیت دارم تنها کاری که تونستم بکنم پرچم کردن بود.چون من قبول ندارم که کسی بی ادبی کنه و با یه معذرت خواهی ماستمالی.
به هرحال الان به این نتیجه رسیدم که برم از مامی گپ…ازآشنایی اندکی که پیدا کردم با بعضیها خوشوقتم…وبغضیها متاسف.
برای همتون آرزومند بهترینها هستم وانشاءالله خانمایی که چشم انتظار نی نی هستن زودتر چشمشون روشن بشه.
اگر حرفی زدم به کسی برخورده معذرت میخوام…من نیتم خیر و کمک رسانی بوده
الانم درخواست دادم واسه دلیت اکانت گویا خودشون باید پاک کنن.
الان بعضیهاتون میگین خب برو بهتر :smile: این که دیگه خداحافظی کردن نداره ولی من خواستم حرفم رو بزنم.
ممنونم.خدا نگهدار

7 Likes

یه طنز تلخ و قابل تامل هم براتون میذارم :blush:

آقا این معذرت خواهی خیلی عالیه،
هرغلطی دوست داری بکن آخرش هم با یه معذرت خواهی حلش کن

طرف هم قبول نکنه میذاریم به حساب بیشعوریش :face_with_raised_eyebrow:

3 Likes

آناهید عزیز.من در جریان مشکل پیش اومده نیستم ،ولی انشاالله هر جا هستی به سلامت باشی.سوالاتت رو اگر مسلط به زبان انگلیسی هستی از سایتهای خارجی معتبر پیدا کن.
دوست داشتم بمونی البته خودم نسبت به قبل کمتر میام ولی هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه.
مراقب خودت باش عزیزم .:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 Likes

هرجا هستی شادو سلامت باشی عزیزم
من نمیدونم چه اتفاقی افتاده اما اگه موضوع به شرکت در بحثای خصوصی برمیگرده خب ممکنه این سوء تفاهما پیش بیاد به هرحال اینجا ادمای زیادی حضور دارن با فرهنگای مختلف … وممکنه دایره لغات کلام بعضی دوستان باما جور در نیاد این طبیعیه

3 Likes

انشالله هر جاهستی زیر سایه امام زمان عج خوشبخت، تندرست، موفق،وحاجت رواباشی عزیزدلم. رفتار هرکس نشانه شعور و شخصیت خانوادگیشه کسی که فحاشی کنه و به دیگرون توهین میکنه کمبود داره و میخواد اینطور خودش رو تخلیه کنه افراد حسود از زندگی لفت داده شدن عزیزم کسی که چشم نداره ببینه جاریش باردارشده به نظر شما چطور ادمیه؟؟؟؟ رفتن شما اون رو خوشحال میکنه ما رو ناراحت.امیدوارم هرچه زودتر به خواسته دلت برسی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 Likes

آناهید جان منم نمی دونم چه اتفاقی افتاده. اگه فقط از برخورد بعضی ها ناراحت شدی، این هرجای عمومی ای که مشترکینش از هر لول ای هستن ممکنه اتفاق بیفته. برای منم بارها پیش اومده. اما اگه واقعا فک میکنی اینجا بودن هیچ نفعی برات نداره خب حق داری وقتت تلف نکنی.
اینجا درسته جاییه که اگه کسی سوالی داشته باشه میتونه از تجربیات بقیه استفاده بکنه، اما در عین حال یه فضاییه که خانم هایی که احساس می کنند نیاز دارند گوشی حرف هاشون رو بشنوه، یا نیاز به همصحبتی داشته باشند هم میتونند ازش استفاده کنند.
هر تصمیمی بگیری و هر جا هستی برات آرزوی موفقیت می کنم. برات دعا می کنم و لطفا تو هم منو تو دعاهات یادت بمونه. مرسی خانم گل :cherry_blossom: :cherry_blossom::cherry_blossom:

2 Likes

یادم اومد تو بحث خودکشی، صاحب پست انگار یه بچه نوجوون بی ادب از آب درومد.
منم وقتی اول جوابش دادم با این فکر رفتم که این خانم نیاز داره کسی حرفاشو بشنوه… بعد ازون دیگه هیچ پستی ش رو باز نکردم.
حق داری منم خیلی بدم اومد اما بنظرم اون جور موقع ها فقط دیگه اصلا نبینشون انگار وجود ندارن. هم زجرشون میده هم به فکر میرن خودشونو درست کنن. سعی کن بار منفی رو دو دوش خودت نیاری.

4 Likes

آناهید جان به نظرم با رفتنت طرف مقابل رو خوشحال میکنی
ب نظر من که شما هیچ اشتباه یا توهینی نداشتی
اما خودت یه آدم کامل و دارای فهم و شعوری
ان شاء الله که دیگه هیچ وقت با همچین آدمایی برخورد نداشته باشی و مسیر زندگیت پر باشه از خوشبختی و مهربونی

3 Likes

منم با دوستان موافقم،به هر حال هر جا هستی شاد وخوشحال باشی انشاالله

4 Likes

هرکسی خودش میدونه چی براش بهتره هرجاهستی موفق ومویدباشی

3 Likes

نمی دونم چی بگم آناهید جان ، همونجور که بچه ها گفتن هر کس خودش بهتر میدونه
اما به نظرم اینجا همه جور عقاید و سلیقه ای هست ( درست مثل جامعه)
همه هم باب میل آدم نیست که
شما هم ماشالا عاقلی و بالغ .
مثل یه کشتی وقتی همه جور آدمی توش هست نمیشه بگی من پیاده میشم که
به قول معروف آدم کنار میاد
میتونه چشمش رو ببنده رو چیزایی که نمی خواد ببینه یا هم صحبت نشه با هر کسی یا …
به هر حال برات آرزوی موفقیت می کنم چه اینجا بمونی چه بزاری بری :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 Likes

من نظری ندارم چون نمیدونم چی به چیه :jack_o_lantern::jack_o_lantern:

1 Likes

سلام، من نمی‌دونم جریان چیه. موفق باشی

1 Likes

سلام چه عجب از این ورا ؟!

سلام عزیزم من از آشناییت خیلی خوشحال بودم چون واقعا خانم فهمیده ای هستی
اما به هرحال هرجا هستی موفق باشی ان شاءالله بزودی نی نی دار بشی عزیزم :heart_eyes:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.