ختنه کردن نوزاد

خانوما بچم بیست روزشه میخوام ختنه اش کنم چون دکتر گفته کسی میدونه چه مراقبتهایی داره ؟خودمم خیلی نگرانم بعدش بیقرار بشه نظرتون چیخ

عزیزم زندادش من واسه پسرش با سشوار گرم رو حالت کند خشکش میکرد و همینطور چربش میکرد .ختنه هم با حلقه ست هم با جراحی حلقه کمتر اذیت میشن ولی جراحی احتمال گوشت اضافه ش کمتره

سلام خواهرم واسه پسرشو حلقه ای ختنه کرد خیلی گریه میکرد بچه همچین که اشک آدم در میومد با گریه اشو همش باز گذاشتش مای بی بی نکرد سه روز هیچی ننداخت رو بچه کرم و روغن زد سه روز گریه کرد بعد دیگه آروم شد ولی چه فایده بچه میخواد گریه کنه مثله اون روز گریه میکنه

پسر آبجی منم بعد از یه ماهگیش با جراحی ختنه کردن،ولی آبجیم میگفت حتی جیکشم درنیومد،تو خونه هم که همش تو پوشک بود فقط پوشکشو عوض کردنی،میزاشت یه خورده هوا بخوره،اصلا گریه نمیکرد،بعد یه مدتم که کلا خوب شد

عزیزم ببرش کلینیک سنتی ختنه اش کن هیچ مشکلی براش پیش نمیاد فقط یک روز اذیت میشه که اونم بااستامینفون برطرف میشه فقط یک روز پوشکش نکن تا هوابخوره زودخوب بشه.برای پسر من تااوردمش خونه جیش کرد خوب،شد اصلا هم اذیت نشد تازه پسر من بیست روزشم نشده بود

من پسرم و 23روزگی ختنه کردم، روش سنتی بهتره شنیدم از نظر انزال و… برا بعدها.
هر جایی که ختنه کنی خودش میگه چیکار کنی، نگران نباش همه مادرا استرسش رو دارن ولی وقتی ردش کردی متوجه میشی همچینم سخت نبوده😊
دکتر به من گفت تا 24ساعت دوتا پوشک ببند رو هم که پاهاش جفت نشه و اذیت بشه، یا وازلین مخصوص هم داد که نوکشو چرب کنم. یه داروی مسکن هم داد، وقتی جیش میکنن گریه میکنن، بعدش خو خوابن.
پسر خواهرم رو جایی دیگه ختنه کردن دکتر اون گفته بود بزاریدش باز، هی گریه میکرد نکه پاهاشو تکون میداد، جفت میشد پاهاش دردش میگرفت.

چه خوب نگرانیم کمتر شد

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.